Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyava vagyok mert nem szeretne...

Gyava vagyok mert nem szeretnek ilyen munkahelyen dolgozni?

Figyelt kérdés

1 honapja vagyok itt, megis ugy erzem nincs itt maradasom a kollegak viselkedese miatt..Az egyik a beremrol kivancsiskodott,nem mondtam semmit, de a fonok fulebe jutott ez valakitol, rakerdezett tolem,hogy ez igaz? Mondtam igen es elbeszelgetett a kollegaval.. Masodik alkalommal azt hallottam vissza,hogy xy folyton degradal a hatam mogott es panaszkodik ram amit par ember furcsalt es en is.. Rakerdeztem es nem igaz allitolag.. A heten meg egy masik kollegam folyamatosan sumakolt a munkaval es en csinaltam egyedul vegig azt amit 3-an szoktunk,meg allandoan parancsolgat,hogy en ezt csinaljam meg azt csinaljam meg,amikor rossz kedve van olyan ordenáré mondatokat mond,hogy az elképesztő ,hazudozik és kétszínű.Most valahogy nem tudtam emellet elmenni szo nelkul, es osszevesztem vele amit a fonok megtudott behivott minket elbeszelesre en azt mondtam amit most leirtam o meg tagadta..Bar utana meglett jegyezve, ismerik,hogy hazudik es letagad mindent azt is amikor a soforoket az anyjukba kuldi el

.....Utana meg beszologatott nekem ez a kollegam... Igy ezutan elgondolkoztam,hogy 1 honapja vagyok itt de tobb a problemam most mint barmelyik masik helyen ez egy kicsit gaz..Hetek ota ugy jarok be,hogy mar nem az vagyok aki regen,hogy mosolygos es jo kedvu...Gyava lennek mert nem akarok ilyen kollegakkal dolgozni? Ilyen korulmenyek kozott?


2019. okt. 12. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy gyáva, de ha van más lehetőséged lépni onnan akkor lépj.
2019. okt. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak kicsit ugy erzem most en vagyok a rossznak beallitva a munkahelyen emiatt..
2019. okt. 12. 11:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak munkahelyek szar emberekkel, ezekről lépni kell, ha van rá lehetőség.

Hogy ki és mit gondol utána, az miért érdekes?

2019. okt. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat most a legutobbi kollega akivel nem konnyu osszeveszni a fonokseg szerint, most hireszteli magatol h miattam a fonok beszelt vele h allitson a stilusan.
2019. okt. 12. 12:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy gyáva én is ilyen munkajelyen dolgozok és már kivagyok tőlük.
2019. okt. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!