Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen férfiak beszélgetn...

Munkahelyen férfiak beszélgetnek a nőkről de vannak akik nem szeretnek róluk beszélgetni azok melegek?

Figyelt kérdés
2016. aug. 2. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
nem, miért lennének azok?
2016. aug. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem melegek....
2016. aug. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
attól, mert valakinek nem csak a dugás és a csajok körül forog minden gondolata a nap minden másodpercében, még nem meleg!
2016. aug. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én se szeretek pasikról beszélgetni pedig nem vagyok leszbi
2016. aug. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez a "legjobb" hozzáállás egy rossz sztereotípia kialakításához. Attól, hogy a munkahelyen nem beszélünk arról, hogy este volt-e kaksi, attól még lehet, hogy volt. Nem mindenki szeret kitárulkózni.
2016. aug. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, soha nem beszélek férfiakról a munkahelyemen és mégsem vagyok leszbikus! A munkahely nem arra való, hogy az ember minden magánügyét kitárgyalja másokkal, hanem arra hogy dolgozz!
2016. aug. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6: akkor Te nem nálunk dolgozol! :)) Nálunk kidumálják a férfiak a női kollégát, a nők viszont már kevésbé a férfiakat. Viszont a férfi kollégák nem hagynak ki egy flörtöt sem.
2016. aug. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez elég buta megállapítás.
2016. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én se szerettem a nőkről és a szexről beszélgetni, vagy ha mégis, csak kultúrált módon. Kapásból búzának tituláltak (sőt inkább kategorizáltak!). Ettől a felfogástól tudok hupililát okádni. Meg amúgy alapjában véve mit lehet beszélgetni a szexről? Hogy lefeküdt a nő, én meg betoltam-kihúztam perceken keresztül? Akiknek ez a fő témájuk, azok üres életűek és/vagy műveletlen suttyók.

És bármily hihetetlen, de én férfi létemre undorom az olyan kollégáktól, akik olyasmi dolgokat ecsetelnek akár egy óra hosszán keresztül, mint hogy hogy verte tele g*c**el a nője száját, meg hogy hogy adott neki egy taslást, mert orazilálás után a padlőszőnyegre köpött (konkrétan volt ilyen).

2016. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én egy ötcsillagos szállodában dolgoztam, ahol egy buta faragatlan, agresszív cigó volt az egyik bizti őr. Büdös parfümje volt, állandóan arról beszélt kivel dugna, meg hogy milyen drága kocsija van. Állandóan olyan megjegyzései voltak a recepciós kolléganőmnek egy random nőről, hogy "húú, de beleverném a g*cimet annak a szájába". Ennél még messzebb is elment, a középkorú nő felettesemnek is ilyen megjegyzéseket tett. Ráadásul megfenyegette a szekus kollégáit és az egyik alól kirúgta a sámliját, emiatt hál istennek kidobták a fenébe.


Ki nem állhatom és mélyen megvetem az ilyen embereket, akik ennyire nem képesek moderálni magukat és ilyen faragatlan tuskók.

2018. febr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!