Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nálatok van szervezeti egysége...

Nálatok van szervezeti egységenként legalább egy céges telefon?

Figyelt kérdés
Ezelőtt 15 évvel is volt, most meg, ha házon kívül van az osztályvezető, hívhatjuk vagy a vezetékesen, vagy a saját mobilunkon.
2019. okt. 12. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk majdnem minden dolgozónál van céges telefon pedig kicsi cég
2019. okt. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk minden kicsit is magasabb beosztású dolgozónak (tehát nem sori munkás vagy min. ellenőr) van saját céges mobilja
2019. okt. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Operatív vezető vagyok én is , de nem várom el, hogy nekem adjanak, hanem az egész könyvelésnek pl.
2019. okt. 12. 12:41
 4/9 A kérdező kommentje:
Mármint az egész osztálynak 1 db-ot.
2019. okt. 12. 12:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen,sok kollégának van saját céges,nálam az irodai közös van,nem is vágyom másra.
2019. okt. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk minden egyes dolgozónak van mobilja, személyes használatra is, de ez együtt jár azzal, hogy munkaidőn kívül is elérhető kell, hogy legyél.
2019. okt. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az én esetemben is elvárt, hogy elérhető legyek hétvégén is, de a saját telefonomon, ami elvileg nem is lenne kötelező, hogy legyen. Igen sokszor megjárom, hogy nem vagyok telefonközelben meg hát a gyerekeimmel vagyok elfoglalva, és amikor visszahívom az illetőt, akkor ráfizetek. Jövő héten benyújtok egy kérelmet az egész szervezeti egység tekintetében (1db-ra), hátha akkor leesik, hogy nekem is “illene” biztosítani.
2019. okt. 12. 20:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt mondjuk nettó szemétségnek érzem, hogy saját telefonról intézz adott esetben, munkaidőn kívül céges ügyeket. Ilyen esetben minimális elvárás lehet, hogy a munkaadó biztosítson ehhez megfelelő eszközöket (mobil, laptop).
2019. okt. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek, csak próbálom úgy megközelíteni a dolgot, hogy ne legyek telhetetlen.
2019. okt. 13. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!