Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi volt a legtöbb idő,...

Mennyi volt a legtöbb idő, amit egy munkahelyen töltöttél?

Figyelt kérdés
2019. okt. 12. 18:54
1 2 3 4
 21/33 NTBS ***** válasza:
100%
10 év.
2023. márc. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
2 év
nov. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
2 év 4 hónap és 3 hét. Rossz volt, a vége felé egyre rosszabb, de azóta többször is megbántam, hogy eljöttem. Másfél év telt el azóta és nem találom a helyemet, volt ahonnan próbaidő alatt jöttem el, volt ahol szűk egy év alatt elbuktam szakmailag, emberileg. Sokat voltam munkanélküli is. Most talán találtam egy jó helyet ahol nemsoká kezdhetek, de igazából legszívesebben visszamennék, ha nem is a régi poziciómba, de valami hasonlóba. Abba jobb nem is belegondolni, hogy mi letg volna, ha maradok, milyen előrelépési lehetőségeim lettek volna már.
nov. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Mivel borderline-os vagyok, kb negy honap utan mindenhonnan kislisszoltam.

Szerencsere nagyon jol ertek olyasmikhez, amiket egyedul otthon tudok csinalni, ezert nem haltam ehen.

nov. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
5 év volt, de minden percét bánom. 2 év után ott kellett volna hagynom, de akkor még nem találtam jobbat.
febr. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

20

Nagyon nehéz volt váltani, de megérte. Sokáig imádtam azt a munkát, de a kollégák, a vezetés kicserélődött és a légkör borzasztó mérgezővé vált.

Életem legjobb döntése volt, hogy mertem változtatni.

febr. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
4 ev, annyi idö alatt lehet lätni az adott hely összes trükkjet es lehet toväbb menni...
márc. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
5 éve, hogy a jelenlegi helyemen vagyok, előtte 1 évig voltam másik helyen, előtte meg diákmunkáztam olyan helyeken, ami éppen adódott. Még csak 26 vagyok, szóval ez szerintem egész jó. Életemben nem voltam még egy helyen ennyi ideig, mert a sulik közt 2-3 évente váltottam költözés és egyebek miatt🤷‍♂️
márc. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Audi. 10 évet dolgoztam ott.
márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
10 év, sajnálom, hogy ennyi időt rászámtam.
márc. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!