Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha csak azért leszek vendéglàt...

Ha csak azért leszek vendéglàtós mert nincs màs, de am nem is akarok az lenni. Ennek milyen kovetkezmenyei lehetnek?

Figyelt kérdés
Lehet e belole baj?? Nagy baj???

2019. okt. 13. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy pillanatig komolyan vettem a kérdést, aztán szikra gyúlt az agyamban, és megvilágosodtam. Obikám, fejezd be.
2019. okt. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak komoly valaszokat.
2019. okt. 13. 21:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted, nem is fogod jól csinálni.
2019. okt. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted ki fogsz égni. Max. egy darabig csinálnám a helyedben.
2019. okt. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Annyi baj lehet belőle,hogy teljesen ki fogsz égni,és előbb-utóbb úgyis otthagyod,mert nem fogod bírni.

(Saját tapasztalatból írom ezt.)

2019. okt. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy hetet nem fogsz túlélni benne. De vagyonörként se menne. Neked nem megy a munka.
2019. okt. 14. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megvádolnak vágyott életviteli szektoron kívül eső munkaválasztással, és 20 év letöltendőt kapsz.
2019. okt. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy hét után sírva fogsz haza szaladni.

Már gyerekkènt is nagyon belelàttam az átkozott vendéglàtàsba, mert édesanyám is abban dolgozik, aztán belekerültem néha-néha én is ideiglenesen(csak néhány napra összesen), aztán megismertem egy szakàcsot akivel aztán azért nem lett semmi, mert kb éjjel-nappal dolgozott szabadnap nélkül. Igen, valóban ilyen a vendéglàtàs, nem mese. Én nem tudnám szeretni, de szerencsére sokan szeretik.

Tudom, hogy kamu kérdés, de ha nem tetszik, max ideiglenesen csináld, Obi. Bár kétlem, hogy kellenèl akár egy kávézónak is...

2019. okt. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagy baj, ha drogos leszel. Ha alkoholista leszel az nem nagy baj.
2019. okt. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!