Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik a munkahelyi konfliktusok...

Akik a munkahelyi konfliktusok megoldására verekedést javasolnak, belegondolnak az esetleges következményekbe is?

Figyelt kérdés
Többször is szoktam látni, hogy amikor valaki itt egy kérdésben panaszkodik kollégájára vagy magára a főnökére, akkor jönnek olyasmi válaszok, hogy "Én tuti pofánverném." vagy "Meg kell várni munka után és befenyíteni." Abba nem gondolnak bele, hogy ez milyen következményekkel járhat? Az csak az egyik dolog, hogy elküldhetik fegyelmivel. De utána ez miatt megeshet, hogy hónapokig vagy több, mint egy évig nem talál helyet, ahova felvennék. Miért kell ilyeneket tanácsolni?
2019. okt. 14. 10:17
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy olyan is van, hogy a szóban forgó kolléga direkt ezt akarja elérni. Kiprovokálja a verekedést, tudván, úgyis őt fogják elküldeni, mert ő kezdeményezett. Pláne, ha még hasonszörű kollégák mellette tanúskodnak ellene. Elvégre a legaljább típus könnyen lehet úgy, hogy neki egy pofánvágást megér az, hogy kirúgathassa a kollégát, aki szálka a szemében.
2019. okt. 14. 10:25
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Ezt nem konkrétan egy valaki írogatja. Mert van a topicban egy ilyen ügyeletes bolond, aki mindenkit fizikai erővel akar lefenyíteni. De a valóságba gondolom a szobája sarkába kucorog. :D
2019. okt. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2: Akkor mégis egyvalaki írogatja, nem?
2019. okt. 14. 10:29
 4/17 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű obibogyó az. A topic ügyeletes hülyéje. Nem teljesen normális szegény.
2019. okt. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
Én nem az emlegetett egy bizonyos ember vagyok, hanem egy teljesen másik. Vannak olyan helyzetek, amikor a verés a jó megoldás. Amikor a főnököm az Édesanyámat szidta, akkor figyelmen kívül hagyva a következményeket, bemostam neki egy hatalmasat. Nem meglepő módon, ki lettem rúgva, de magamtól is eljöttem volna. Más következmény nem volt.
2019. okt. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
5: Mert ugye visszaszidni az ő anyját, vagy csak szimplán megfenyegetni a veréssel, ha még egyszer meghallod, nem lett volna egyszerűbb, mi? Lehet, hogy mákod volt, mert nyúl volt feljelentést tenni, máskor más helyen, nem biztos, hogy ilyen szerencsés leszel.
2019. okt. 14. 11:49
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen ezzel az a baj, h az ember csak magának árt vele mivel keményen a bűncselekmény kategóriába tartozik mint tettlegesség elkövetése s akár egy pofon is. Nos tudjuk h általában nem pofont tanácsolnak a menők hanem egyéb más finomságokat fejét beleverni..orrát eltörni, stb stb .Ezek súlyos 8 napon túl gyógyuló testi sértésnek minősülnek az még hagyján h fegyelmi de enyhébb esetben min 1 év felfüggesztett orr állkapocs törés esetén még jöhet a hűvös is, azt utána helyezkedj el büntetett előélettel. Persze tök jó lenne igen szétverni az agyát, betonba verni mind tök jó és az ember agyában felindultságában sok minden megfordul, de emberek vunk társadalomban élünk törvények között, nem állatok az őserdőben.
2019. okt. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

#5:

Gratulálunk, majd megtudod, milyen a priuszos élet.

2019. okt. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy belegondolnak, de azt sem, hogy komolyan mondjak, csak tudod szajkarate. De amugy nem feltetlenul, nalunk a cegnel egyszer egy szalagvezetot vertek meg roma uriemberek, a masikat meg megkergettek. Szerinted mikor nekiallnak 5-en, mer meg az mondani valamit? Persze biztos van olyan is, hogy rendorsegi dolig lesz belole, csak sokszor az ilyeneket nem is erdekli.
2019. okt. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9: Amikor közmunkában dolgoztam, volt ott egy állandós dolgozó (tehát valaha őt is segélyről hívták be, de aztán rendesen felvette a cég). Ő úgy gondolta, hogy úgysem fogják kirúgni, mert a főnökasszony kedvence. És amikor elsőízben volt verekedése, akkor csak egy enyhe szidást kapott. Velem csak egy majdnem esete volt (Tahó stílusban szólt rám, én visszaszóltam, erre majdnem nekem jött.), de leszartam, mert már csak pár napom volt hátra a közmunkából. Utána viszont megtudtam, hogy kirúgták egy újabb verekedés miatt. És aztán az újságban és annak honlapján sajnáltatta magát, meg a famíliáját karácsonykor a szegényeknek adakozó rovatban. Röhejes képmutatás volt.
2019. okt. 15. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!