Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok belegondolnak, hogy...

A lányok belegondolnak, hogy mekkora ráfizetés és kinszenvedés a kondi, amikor elvárják, hogy a pasi jól nézzen ki?

Figyelt kérdés

Egy nőnek a szexi testért nem is kell annyit tenni, mivel sok lány alapból vékony és a kutya sem szól rájuk, ha nincsenek kisportolva.


Meg hát egy nőnek eleve nagyságrendekkel kevesebb fizikai munkát kell elvégeznie a jó külsőért ---> KÖNNYEBB!


Pasiként is vannak nyilván jó testalkatúak, ami nagy mák! De ha nem vagy ilyen, azaz nem széles a vállad, akkor mélyen beszoptad, és mehetsz vért izzadni azért, hogy legalább az átlagos szintet elérd. Ami mondjuk nem is elég sok mindenre.


Semmi gond azzal, ha egy nő elvárja, hogy a pasi sportos legyen, de akkor a nő is sportoljon, ha már összemérhetően ugysem fog szenvedni a külsejéért.


2015. febr. 17. 19:49
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
otthon is meg lehet oldani
2015. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek jönnek be az izmos palik. Sőt...
2015. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
50%

Hát igen a legtöbb lány akit ismerek nagyon jó testalkattal rendelkezik és tényleg semmit nem tesz érte. Nekünk meg ezért is kell :)

marhajó

2015. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
pasi vagyok, és nem szeretem, ha egy nő izmos, nem tudom a többiek hogy vannak vele...
2015. febr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
100%

Ásd el magad ha emiatt mész kondizni.

Ha a menő az lenne hogy valaki jól tud gördeszkázni akkor meg azt írnád ki hogy mekkora ráfizetés a gördeszka?

Ha emiatt jársz csak, akkor meg is érdemled.

2015. febr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
92%

otthon is megoldhatod.

és hidd el, egy nőnek is erőfeszítés, ha nem jók a génjei

2015. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:

nekem egyik barátnőm atlétikázott meg futóversenyre járt és izmos volt, de legalább jó feszes. Ő mondjuk emiatt parázott, hogy csufolták, amiért izmos.


De amugy elég nagy filing, ha feszes és nem csak a zsír van.

2015. febr. 17. 19:54
 8/62 A kérdező kommentje:

itt mondjuk a durva, férfiatlan véznaságról van szó..


mert oké, hogy nem birjátok a kétajtós szekrény komákat, de a 12 éves kislány testével biró fiukat sem.

2015. febr. 17. 19:56
 9/62 anonim ***** válasza:
100%

"De amugy elég nagy filing, ha feszes és nem csak a zsír van."

nahát, mégiscsak kell tenni a szexi testért egy nőnek is?

magad ellen beszélsz öregem

2015. febr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 A kérdező kommentje:

csak épp én nem fogok visszautasitani egy nőt sem azért, mert nincs kitesizve.


a nök viszont képesek fintorogni már attól is, ha keskeny a vállam

2015. febr. 17. 19:57
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!