Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkahelyek vannak...

Milyen munkahelyek vannak még, ahol nem kell a hétvégén dolgozni?

Figyelt kérdés
Párommal egyelőre csak a hétvégén tudunk találkozni, együtt lenni, de gőzerővel gyűjtünk a házra. Pont ezért olyan munkahelyre lenne szükségem, ahol nem kell dolgozni szombaton. Jelenleg gyárban dolgozom, itt nem kell dolgozni még egyelőre, de sosem lehet tudni, hogy mikor tesznek be. Előre is köszönöm a válaszokat.
2019. okt. 14. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

A normál munkahelyeken nem dolgoznak hét végén, viszont oda megfelelö végzettség szükséges.

Persze gyári munkánál sokszor elöfordul a szombati munka, de ha semmilyen végzettséged nincs, akkor nem igazan tudsz máshol dolgozni!

2019. okt. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

#1

Egy gyárban van kismillió különböző beosztás, az it fejlesztő is dolgozhat gyárban, a mérnök is, a gyógyszerész is, a hr-es is, a tolmács is..........


#Kérdező

Én közintézményben dolgozom, hétvégére alap, hogy lehúzzuk a rolót. :) A legtöbb közszférás munkahely szerintem H-P munkarendes.

2019. okt. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én egy kis cégnél vagyok mint operátor, de hétvégézés sosincs. Csak ki kell fogni a jó helyet.
2019. okt. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Az 1-es vagyok és tudom, hogy egy gyárban sokféle pozició van, de a kérdezö irománya arra utal, hogy valahol szalagon dolgozik.
2019. okt. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Kisbolti eladók, szaküzleti eladók, irodistàk, postai dolgozók, fuvarozók, futàrok, ők általában nem dolgoznak hétvégén.
2019. okt. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az eddigi legtöbb irodai munkahelyen, ahol dolgoztam, nem volt hétvégi munkavégzés (ez vonatkozik a vezetőkre, a projektmenedzserekre, az ügyfélszolgálatra, az adatrögzítőkre, HR-esekre, mindenkire).
2019. okt. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Közszféra, kivéve az összevont ünnepnapokon, de van, ahol előtte való nap ledolgozzák.
2019. okt. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Programozó
2019. okt. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!