Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyek azok a munkahelyek...

Melyek azok a munkahelyek ahol keveset kell dolgozni és sokat lehet pihenni? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
és ennek ellenére megfizetik természetesen, vagy legyek majd vállalkozó???

2018. febr. 26. 19:49
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
20%

Ezt neked kell kitapasztalni.


Na én pont örültem hogy valahova felvettek.


Jó a pénz, de van amikor "széjjel dolgoztatnak".


Ilyenkor érdemes eltűnni, maszatolsz valamit, vagy takarítgatsz.


Csak ha sokat csinálod akkor lehet kirúgnak.


Vicc: ha 80.000 nettó a fizud, akkor is széjjel dolgoztatnak, hiszen kapsz pénzt, olyan mintha 3-4 milla lenne a fizetésed, röhej. 80.000 nettóért, vicc. :D :D

2018. febr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
95%

álmodik a nyomor. A semmiért nem fognak megfizetni.

Én vállalkozó vagyok, annyit dolgozok amennyit akarok, de ha nem dolgoznék akkor pénzt se keresnék+ elveszíteném a vevőimet=bezárhatnék. Ha pénzt akarsz azért mindenhol sokat kell dolgozni. A tökörészés semmire nem vezet.

2018. febr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve volt egy amerikai pasas, akit azért fizeztek, hogy hawaiion búvárkodjon, strandoljon, nyaraljon.

Koralzátony ellenőr vagy mi a fszm...

2018. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
72%

Én komolyan azon röhögök hogy ha felvesznek minimálbérre, akkor is porrá dolgoztatnak meg szívóznak, mintha 5 milla lenne a fizum.


Jogos: hiszen kapsz fizut, veszed a zsemlét meg a vizet, néha tejre is futja, tudsz venni zoknit stb. ugyan autót nem tudsz venni, de egy visszapillantó tükörre futja, tehát te egy "vagyont" keresel.


Állat :D

2018. febr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Állami cégnél vezérigazgató. De oda csak haveri-rokoni alapon kerülsz be, az meg neked nem hiszem h lenne.
2018. febr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
34%
56% ne itt éld ki a frusztrációdat pls :D senki nem kérdezte amiről te már 2 válaszban is beszámoltál.
2018. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:

Kevés ráfordítással, kb marad a drog üzlet sokat is keresnél, és adómentességet élveznél. hisz legálisan mi az ami kb úgy fogy mint a kenyér? Cigi, alkohol ebbe mindig érdemes lesz utazni.


Egyébként meg ilyen munkahely nincs, ha normális összegeket akarsz lerakni az asztalra ott vagy vállalkozást csinálsz, de ott nagyot is bukhatsz, vagy marad az ügyeskedés abban amit még megmersz csinálni... de gondolom akkor nem kérdeznél.

2018. febr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 gömbicica ***** válasza:

Nem tudhatjuk mit vallalkoznal,de a "szabadsagod" a foglalkoztatott dolgozokhoz kepest nagy. viszont van lehetoseged tobbet hajtani, hogy tobb jovedelmed legyen.

De nagyon ,meno vallalkozasba kezdj!

2018. febr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Legyél politikus...
2018. febr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan hivatalok, vagy irodák, ahová kávézni járnak be a cuki kis emberek és többet keresnek, mint minimálbér. Érdemes lenne egyik ilyen helyre benyalni magad. :)
2018. febr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!