Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a főnök a munkását akit...

Ha a főnök a munkását akit piszkálnak a pártfogása alá veszi és ezzel még jobban kivívja a kollégák ellenerzését akkor elképzelhető hogy pszichopata hajlama van?

Figyelt kérdés
Ezt látványosan teszi.És néha hagyja jogy kitudódjanak dolgok.A sz..keverő munkatársnot még nem távolította el.
2019. okt. 15. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért lennének ettől pszichopata hajlamai?

Ha valakit piszkálnának, én is barátkoznék vele, kiállnék mellette.

2019. okt. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt a pártfogást nyilvánvalóan és feltűnően teszi.
2019. okt. 15. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az lenne az első gondolatom hogy azért pártfogol engem hogy még jobban utáljanak a többiek ahogy te is mondtad, és ezzel kiprovokálja a felmondásomat. Sajnos voltam már ilyen esetnek szem és fültanúja nem is egyszer és 10-ből 9x a sz*rkeverő el is érte a célját. A vége az lett hogy többen összefogtunk ellene és bepanaszoltuk egy másik csoportvezetőnek aki korrektebb volt ebben az ügyben.
2019. okt. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez a felmondás dolog is megfordult már a fejemben,lehet látja nem passzolok ebbe a kollektívába és bár jól végzem a munkámat ha a többiek nem bírnak akkor nem biztos,hogy hosszú távon kifizetődő lesz a maradásom, de ezt stratégiával próbálja elérni.Az előző kollégával is amikor piszkáltak feltűnően kedves megértő volt és hamarosan el is ment a munkahelyről. És lehet kedvelhet is,de a jelenlétem nem tesz jót az üzletnek és az üzletet azért jobban kedveli.Ezért is nem kerül eltávolítására a bajkeverő munkatarsno mert bár megvan róla a véleménye és veszekszik is vele elvégzi a munkáját ha hibazik is,de a többiekkel megvan és ő irányit egy klikket.
2019. okt. 15. 17:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen sajnos sokszor nem a teljesítmény a mérvadó hanem hogy mennyire vagy nyalógép.
2019. okt. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!