Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Raktári segédmunkánál mennyire...

Raktári segédmunkánál mennyire elképzelhető, hogy a gyengéket, érzelmileg sérülékenyebbeket kipécézi a többi munkatárs magának?

Figyelt kérdés

Előre látom, hogy nem fogok tudni elhelyezkedni a szakmában, így 99% ez lesz a kényszermegoldás. Mire lehet számítani?


23F


2017. márc. 27. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont erre lehet számítani.

Ez olyan, mintha egy professzort, grafikust, fotóst, művészt küldenél be a burkolók közé dolgozni.

Ha csak nem lesz ott olyan, mint te, aki muszájból választotta ezt a melót ideiglenesen.

2017. márc. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valahogy sejtettem. Köszi a választ, még várom a véleményeket.
2017. márc. 27. 14:28
 3/6 A kérdező kommentje:
esetleg ha valakinek valós tapasztalatai is vannak, és veszi a fáradtságot hogy megossza, azt is megköszönném
2017. márc. 27. 14:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akármilyen szakmáról van szó, olyan munkahely nincs, ahol ráérnek bárkit pátyolgatni meg tutujgatni. Egy irodában pont ugyanúgy szenyóznak a "gyengékkel", mint egy üzemben. Sőt, még jobban is.

Segédmunkásként nem sokan fognak veled foglalkozni, amíg a munkádat elvégzed. De ha ezzel a hozzáállással mész oda, akkor bajban leszel.

2017. márc. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol előfordulhat de visszakell szólni ez a titka
2017. márc. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha látják rajtad, hogy igyekszel és belátó vagy, ha kritizálnak, inkább poén jelleggel kapod az ívet, ami elviselhető. Ha undok jelleggel reagálnak rád, vedd figyelembe, hogy nekik is vannak problémáik és csak ezért töltik ki rajtad épp a dühüket, engedd el..de nem jellemző, legalább is én nem találkoztam ilyennel.
2017. márc. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!