Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik munka a károsabb,...

Melyik munka a károsabb, váltott műszakos gyári könnyű fizikai munka, vagy a nappali 8 órás építőipari segédmunka?

Figyelt kérdés
Mindkettőt csináltam már,de a váltott műszak kikészít(ingerlékeny,fáradt vagyok tőle állandóan) csak a nők miatt csináltam 6 évig. Az építőipari az fizikailag kemény többször van derékfájás ,izomláz ilyesmi de tisztább az agyam otthon alszok minden este...
2019. okt. 15. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Hosszútávon a váltott műszakos munka megterhelőbb szerintem. Mondom ezt úgy hogy dolgoztam gyárban is meg építőiparban is régebben. Az én szervezetem nem bírt alkalmazkodni ahhoz, hogy neha éjjel aludtam néha nappal, eléggé rosszul voltam közben. A mentális fáradtságot rosszabbul viselem. Az építőiparnak meg vannak a maga veszélyei ugyhogy azt se lehet félvállról venni, de ahhoz fizikálisan hozzá tudtam szokni egy idő után aztán nem volt vele baj.
2019. okt. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

1 vagy 2 műszakos gyári melók is vannak ám, csak halkan súgom. Csak meg kell találni.

5 helyemből 1 volt 3 műszakos. A többiből 2 állandó délelőttös és 2 de-du váltó.

2019. okt. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
45%
Szerintem a te esetedben a váltott műszakos gyári. Lehet, hogy van izomláz a másiktól, de szerintem fontosabb, hogy az agyad u.m. pihtentebb, mivel gondolom jobban alszol és többet. A váltott műszakot nem mindenki szervezete bírja. Meg hát a gyári munkának is ott vannak a hátrányai, akkor is, ha az éppen könnyű fizikai meló.
2019. okt. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Uhhhh. Dönteni sem tudok. Az igazat megvallva màr ettôl a kérdéstôl rosszul lettem. Megzavarja a nyugalmamat.
2019. okt. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
10 év 3 műszak. Jelenleg is. Magamnak köszönönhetem, kerültem, utáltam a sulit. Már jobb, mert van egy 20 fős műszakom, de 3 műszak. Szerintem szétforgácsol testileg, lelkileg és mentálisan. Öreg ember lettem. Építőiparban nem melóztam, szerintem nagyjából ugyanez lenne. Nem nagyon tudom elődönteni, mert csak egyiket tapasztaltam. De ez húzós. Amúgy mint mindenhez, az ember előbb elfogafja utána hozzászokik.
2019. okt. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Az építőipart lehet szeretni(legalábbis én szeretem), szóval én jobban kiegyeznèk azzal, minthogy gyárban rohadjak, főleg 3 műszakban.
2019. okt. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!