Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha megrágalmaztak egy munkahel...

Ha megrágalmaztak egy munkahelyen és mások ferde szemekkel néznek rátoknti maradnátok?

Figyelt kérdés
A vezetőség tudja,hogy nem így volt.De olyanokkal dolgozni akik bemocskoltak,rosszat feltételeztek rólad nem valószínű,hogy működne.
2019. okt. 15. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem maradnék. Nekem fontos hogy szívesen járjak be a munkahelyemre. Nem tudom milyen az anyagi helyzeted de ha teheted mondj fel azonnal, a felmondási időt még így is le kell töltened, elég lesz az az idő ilyen emberekkel bőven.
2019. okt. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van valamennyi félretett pénzem. A vezetőség biztosított megoldaná a helyzetet de ezt visszafordítani nem lehet és sziven szúrva,feszülten nincs kedvem oda járni.Amikor a vezetőség elé tártam a dolgot én is kitaláltam és ezzel lehet galibát okoztam.
2019. okt. 15. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én addig nem mennék el, amíg el nem intéztem, hogy kirőgják azt aki a rágalmazést elkezdte ellenem. Ha ártatlan avyg, akkor bűnhödjön az aki ezt a helyzetet előteremtette.
2019. okt. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,ártatlan vagyok ezt nem mondtam valami mást mondtam és azt kiforgatták.
2019. okt. 15. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!