Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Személyes dolgom bennhagytam...

Személyes dolgom bennhagytam a munkahelyen amit nem tudtam hétvégén haza vinni. A fönök a kukàhoz tette ott vàrt reggel. Hogy lehet ezt kezelni?

Figyelt kérdés
Ugy kell elkepzelni mint irodai munka es bent maradt egy kabat vagy pulover ill ruhàzat
2019. okt. 14. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Úgy, hogy máskor figyelsz a cuccaidra.
2019. okt. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Én biztos, hogy megmagyaráztam volna neki, hogy mi a kabát és a hulladék közötti különbség. Sőt, ha kicsit paprikásabb hangulatban lennék, azt is hozzátenném, hogy legközelebb minden olyasmi, ami indokolatlanul kerül hozzám, egyenesen megy a kukába.

És mellesleg ilyen helyen nem dolgoznék sokáig. Munkavállaló vagyok, és nem cseléd, vagy rabszolga. Elvárom a munkáltatótól a tisztességes viselkedést, és legalább egy minimális rugalmasságot.

2019. okt. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De most akkor mid maradt bent?
2019. okt. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztos nagyon kiakadnék, és (függetlenül attól, hogy akár ki is rúghat érte), nagyon nagy balhét csinálnék a főnök előtt ebből. Biztos, hogy emelt hangon vonnám kérdőre, hogy milyen szabály tiltja, hogy ott hagyjam a pulóveremet.

Szerintem teljesen szokványos, hogy az ember a munkahelyén mondjuk papucsot/váltócipőt tart, netán pulóvert, ha nyáron túl erős a légkondi. Vagy nők egy tartalék bugyit, harisnyát (persze azt fiókban, amibe talán nem kotor bele).

Amúgy mi volt a motivációja? Munkanap végén végig szokta nézni a szobákat, hogy mit lehet kiszórni? Vagy téged direkt utál? Másban is tapasztaltátok, hogy ennyire szemét alak lenne?

2019. okt. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Motivacioja (amugy szinte soha nem jàr be),csak annyi volt hogy jöttek (butor)szerelök es ne làssàk szerintem.


Irtam neki hogy bocsi hogy bennhagytam, meg azt is hogy siketült megtalàlnom a kukànàl (de ez utobbit kitöröltem)semmit nem reagàlt rà.

2019. okt. 14. 12:51
 6/6 anonim ***** válasza:
En nem hagynam szo nelkul, de el sem tudok kepzelni ilyesmit, amugy. Vagyis nalunk az irodaban van sok minden, valto cuccok ez az, de sose volt olyan, hogy kidobjak.
2019. okt. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!