Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Munkahelyen megrágalmaztak és...

Munkahelyen megrágalmaztak és annyira kiborultam tőle, hogy semmit nem tudok azóta csinálni. Pedig a főnököm is kiáll mellettem. De mégis úgy megvisel, hogy aludni sem tudok 3 napja. Mit csináljak, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
A standard pszichológus szövegtől kíméljen meg mindenki légyszi. Mert ez egyszeri eset.
2019. aug. 20. 07:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

1. Nem mindegy, MI VOLT a rágalom.

2. KI rágalmazott meg - egy ember vagy egy csoport?

3. Ha nem tudod feldolgozni, akkor EGY ESET miatt is javasolt pszichológus segítségét kérni.

4. Viszont ha ezt elutasítod, akkor marad a helyzet, söt egyre rosszabb lesz - ha neked ez így jó, akkor ne keress professzionális segítséget!

2019. aug. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

A kérdésed alapján eléggé butának tünsz, mivel a megoldást eleve kizárod.


"A standard pszichológus szövegtől kíméljen meg mindenki légyszi. Mert ez egyszeri eset."


Ez kb. olyan kijelentés, mintha eltörted volna a lábad és közlöd, hogy "A standard orvos szövegtől kíméljen meg mindenki légyszi. Mert ez egyszeri eset."

Értelmes ember lábtöréssel orvoshoz megy, mert az egyszeri eset nem kezelve élete végéig tartó következményekkel járhat, kezelve meg rövid idö múval nyoma sem marad.

2019. aug. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Bocs, az utolsó mondat valamiért nem ment el:


Értelmes ember lábtöréssel orvoshoz megy, mert az egyszeri eset nem kezelve élete végéig tartó következményekkel járhat, kezelve meg rövid idö múlva nyoma sem marad.

Lelki sérülésel meg pszichológushoz fordul, akinek van esze, ha nem akar élete végéig emiatt problémákat.

2019. aug. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az oldalon lévő emberek véleményére vagyok kíváncsi! Ha pszichológus véleménye érdekelne akkor neki írtam volna! Akinek nincs véleménye az meg ne hárítsa pszichológusra a megoldást! Nem öngyilkos akarok lenni, csak kiborított egy eset.
2019. aug. 20. 07:47
 5/11 A kérdező kommentje:
3 használhatatlan erőszakoskodó kioktató válasz után már kérlek ne írj egy felesleges 4.et. köszi!
2019. aug. 20. 07:49
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Tudni kéne egy kicsit az esetről is, így nehéz véleményt formálni.
2019. aug. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

HA nem akarsz hasznos véleményeket, akkor fölösleges kérdezni.

Szerintem - mint a GYK egyik válaszolja szerint -, vagy keresel valakit, aki tud segíteni, vagy tovább szenvedsz.

De ilyen arrogáns hozzáállással nem csodálom, ha problémáid vannak a munakhelyen is.

2019. aug. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

Ahogy látom, fogalmad sincs arról, hoyg mit csinál egy pszichológus.

Ugyanis NEM véleményt mond, hanem megbeszéli veled, hoyg miért is borított ki annyira az a bizonyos rágalom - de itt is nagyon nem mindegy, miröl van szó, mert nem azonos probléma, ha azt állította valaki, hoyg lefekszel a fönökkel vagy elloptad a pénzét valakinek , és hoyg TE hogy tudsz ezen túljutni, ezt közösen kresitek meg.

MeG egy pszichológushoz NEM AKKOR kell menni, ha valaki öngyilkos akar lenni, hanem akkor, amikor valami apróság miatt napokig nem alszik, és nem tudja elengedni a témát.


(Meg mielött belekötsz - NEM az elözö 75 %-os válaszolók egyike vagyok, söt szerintem eddig is több azonos pontszámú valaki írt, mivel más a stilusuk is -, hanem mßas valaki)

2019. aug. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Blau Kind ***** válasza:
100%
Kerüld ki azokat az embereket, akik bántanak. Egyszerűen vegyed őket levegőbe és ha ki tudod őket kerülni, semmilyen kapcsolatot se tarts velük, semmiféle módon. Ha kérdeznek, tettessed magad süketnek. Ha mégis mondanak valamit, mondjad azt, hogy "De szerencse, hogy enyhe hallássérülésem is van." Nekem bevált módszer... Vagy egyáltalán ne figyelj oda és tettessed azt, mint ha folyton sürgős dolgod lenne: "Nem érek rá, dolgozom.", vagy: "Oda sem tudok elmenni, külföldre küldtek" vagy ilyesmik... Nekem ezek is beváltak. Idő kérdése és a hülyék lekopnak.
2019. aug. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utólsó hozzászólónak az egyetlen hasznos választ.

A többieknek: vádaskodtok, butának neveztek....stb de én vagyok arrogáns. Névtelen arctalan trollkodásra hasznaljátok az oldat. Nem segíteni akartok hamem felületet kerestek kötözködésre és leszólására a másik embernek, majd még bele is rúgtok, hogy " nem véletlen, hogy gondjai vannak a munkahelyén". Gratulálok, taps! Büszkék lehettek magatokra, így élitek ki a komplexusitokat? Ettől többnek érzitek magatokat? Baromi szánalmas. Talán neketek kéne egy pszichológus. Nem véletlen, hogy azt ajánlgatjátok, mindenki magából indul ki. Egyébként meg teljesen mindegy mi történt mert kiderült az igazság. Nem arra kerestem megoldást. Majd legközelebb kifut a tej aztán futok a pszichológushoz óránként 10ezerért :D :D

2019. aug. 20. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!