Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire jellemző hogy egyszer...

Mennyire jellemző hogy egyszerű betanitott gyári munkásból csoportvezető vagy műszakvezető lesz?

Figyelt kérdés

Valójában mit jelent az hogy fejlődési lehetőség?

Az előző munkahelyemen betanitott melosként kezdtem és váltásvezetőként hagytam ott a céget.

Olyan helyeket keresek ahol van lehetőség kicsit feljebb jutni(vagy legalább tanulni,fejlődni) de nem tudom ez valoban igy lehet gyáraknál vagy ez amolyan sablonduma.


2019. okt. 17. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem annyira, ugyanis az ilyenfajta munkahelyeken ez feszültséget és konfliktust szül a többi dolgozó irányába, akik nem tudnak feljebb lépni.
2019. okt. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Làttam màr ilyet, de ehhez nagyon nyalni kell.
2019. okt. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy az van, amit a második válaszoló mondd, vagy pedig nagyon jól kell csinálnod, amit csinálsz. De nem minden gyárban működik, ami nagyon egyszerű, abból nehéz kitűnni. De ami jóval bonyolultabb (elektronika, autó gyártás, stb.....), azon belül is agyat megkövetelő munka, ott lehetséges. Mert gyakran oda is felvesznek mindenkit, de nem mindenki tudja megoldani a feladatot. Ha tényleg vágod a témát, és esetenként ügyesebb vagy, mint a vezetőd, akkor lehet lépkedni egész sokáig. Ezt úgy írtam, azért tudom, mert én így csináltam anno.
2019. okt. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Előző helyen nem kellet nyalnom,vezető kellet és én voltam a jelöltek közt a legjobb,igy ugy neveztek ki hogy tulajdonképp nem tettem érte semmit,azon kivül hogy meloztam és igyekeztem jól csinálni.

Szoval akkor ez igy felejtős.

2019. okt. 18. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!