Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kell azon érteni ha...

Mit kell azon érteni ha valaki betanitott munkàsból kisfönök lett a gyàrban? Az màr müszakvezetö?

Figyelt kérdés
Màr több ember is mondta nekem ö kis fönök lett a gyàrban. De ez mi?? Irànyitsa a betanitott munkàsokat?? Felügyeli a munkàt?? Vagy mostanàban ez a divat ha megkérdezik mi újsàg azt kell mondani kisfönök lettem??

2019. ápr. 3. 13:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy lehet csak alà tesznek néhàny embert hogy ezekre felügyeljél aztàn erre mondja hogy kisfönök lett.
2019. ápr. 3. 13:13
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

Azt, hogy beosztásban feletted áll igen.


Ne legyél ilyen irigy, te is lehettél volna ha nem lébecolnál és olyan jól végeznéd a munkád mint Ő.

Sokszor nem az "iskolai papír" dönt arról, hogy ki lesz vezető hanem a gyakorlat és rátermettség.

2019. ápr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Lehet csoportvezető, aki 2-3 embert felügyel, lehet műszakvezető, aki 30 embert felügyel, lehet minőségellenőr, aki igazából nem főnök. Meg kell kérdezni, pontosan mi a feladata.
2019. ápr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nem dolgozok ott, és nem vagyok irigy. Csak erdekelt mi is ez pontosan.
2019. ápr. 3. 13:31
 5/9 anonim válasza:
32%
Azt jelenti hogy a kiscsaj lefeküdt a nagyfőnökkel és jutalomból kisfőnök lett 8 általánossal
2019. ápr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csoportvezető. Barátnőm férje is így volt, gyárban, betanított munkás, látták, hogy igyekvő, érti is, talpraesett is. Csoportvezető lett, amolyan "kisfőnök".
2019. ápr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Csoport vagy műszakvezető. Bár a pénz nemrossz, az egyik leghálátlanabb beosztás. A dolgozóid utálnak, mert akármennyire is jó vezető akarsz lenni (nem főnök), úgyis lesz, akivel összetűzésbe keveredsz, mert muszáj. Munkamorál, minőség stb miatt, mindenféle személyeskedés nélkül... Viszont a beosztott úgyis személyes támadásnak fogja fel. Fentről meg minden szrért téged rúgnak seggbe, te vagy mindenért a hibás. Azért is, amiért nem.

Úgyhogy nem lennék. Nagyon stresszes meló. Nincs benne semmi irigyelni való. (már ha valódi vezető jellem és nem egy főnökösködő szemétláda)

2019. ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mi a kulonbseg csoport es muszakvezeto kozott?? Am koszi a valaszokat.
2019. ápr. 3. 16:34
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Ajánlom figyelmedbe újra olvasásra a 3mas választ.
2019. ápr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!