Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha te lennél a felvételiztetô,...

Ha te lennél a felvételiztetô, akkor te milyen embert vennél fel pincérnek?

Figyelt kérdés
Mit néznél rajta?? Akàr munkahely, akàr mégcsak a képzés. Ôszintén.

2019. okt. 20. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten azért értelmes, összeszedetten beszél, nem zagyvál ostobaságokat.


Udvarias és jó megjelenésű. Mosott haj, tiszta bőr, normális öltözködés.

2019. okt. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Téged nem, az biztos, Obika.
2019. okt. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ért-e a villanyszereléshez.
2019. okt. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Miss Endzsi ***** válasza:
A jellemét, legyen kedves, magabiztos, értelmes.
2019. okt. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
+ gyorsaság, egyensúlyozó képesség, kommunikáció, stressztűrő képesség, pénz-, kütyük kezelési ismeretek, megbízhatóság, megoldóképesség.
2019. okt. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Aki letudja írni az "ő"betűt
2019. okt. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Mindenképp az lenne az első kérdésem, hogy van-e gyakorikérdések profilja Obelix, esetleg Kigyúrt Obelix és hasonló neveken.
2019. okt. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 izus0321 válasza:
Akin látszik, hogy fontosnak tartja a higéniát, rossz napjain is kedvesen bánik a vendégekkel, kitartó és szereti a munkáját.
2019. nov. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen étterembe lenne a felvételi.


Ha csak egy sima városi kis bisztró, akkor a gyorsaság, stressz túró kepesseg

2019. nov. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Veletlenul elkuldtem, amikor a turot akartam kijavitani... :))


Attól függ, hogy milyen étterembe lenne a felvételi.



Ha csak egy sima városi kis bisztró, akkor a gyorsaság, stressz tűrő kepesseg, osszeszedettseg és higiénia. Esetleg, mutatnék neki pár dolgoz, és megkérnem hogy utánozza le - ha sikerül neki, akkor nagyjából látom hogy milyen a kézügyessége es mennyire tanul gyorsan (tanyerfogas, tálcával való set a, stb).


Ha egy finé dining, akkor jobban belemegyek a részletekbe. Érdekel, hogy menü után megtudja-e csinálni a terítéket, helyes evoeszkozt hasznal-e(steak/hal kés), tud-e alap fogalmakat a borokról, tudja-e a szerviz lépéseket, tud-e ajánlani, hogyan tölti a bort, milyen a testbeszede.


En hajós társaságnak dolgozóm, és a tavaly voltam először pincéreket felvételiztetni.


Nagyon fontos, a megjelenés. Legyél magabiztos. Volt egy olyan lany, aki tudta minden kérdésemre a választ, tudta elméletben mit hogyan kell, de amikor megkértem, hogy töltsön bort, annyira ideges lett hogy az üveggel leborította a poharat. Neki nem sikerült. Annak, aki magabiztosan bejött, kérdéseim -félére tudta a választ, viszont láttam rajta, hogy van benne potenciál, na neki igen.


Magabiztos megjelenés fel siker! Jó öltözet, higiénia, és tuti meglesz!

2019. nov. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!