Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érettségi+felsőfokú nyelvvizsg...

Érettségi+felsőfokú nyelvvizsga! Milyen munka? Többi lent

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem, 19/L vagyok. Van középfokúm, felsőfokúm angolból, francia is megy. Elkezdtem az egyetemet, de óriásit kellett, hogy csalódjak, pedig jó tanuló voltam világéletemben. Szeretnék dolgozni, azonban nem tudom, milyen lehetőségeim vannak, hogyan vágjak bele. Van olyan oldal, ahol nem csak listázva vannak a munkalehetőségek, hanem én be tudom írni, hogy ennyi képzettségem van, és kidobja a lehetőségeket vagy ilyesmi? AZ ilyen válaszokat, hogy menjek szalagra, árufeltöltőnek kérem hanyagoljuk, úgyis törlöm azokat:)

2019. okt. 21. 20:04
 1/6 A kérdező kommentje:
budapesti vagyok, ha ez számít valamit
2019. okt. 21. 20:04
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Recepciósnak tuti mehetsz
2019. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Mondjuk ha megnézték volna akár egy ilyen portált is, akkor tudnád, hogy kb.minden álláskereső portál így működik, hogy beírod milyen papírjaid vannak, mennyi és milyen tapasztalat, milyen területen keresel munkát stb...

Profession.hu, cvonline, jooble, jobinfo stb.

2019. okt. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen szakot kezdtel egyebkent, ha szabad tudni?
2019. okt. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel miben csalódtál óriásit
2019. okt. 22. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Pl profession, vagy szinte bármelyik álláshirdető oldal így működik.

De olyan sok jóra ne számíts.

Én is felsőfokú nyelvvizsgával jöttem ki a középsuliból, diploma előtt gyárban tudtam csak dolgozni, soron. Ja, meg később az egyetemen, de akkor pénzt csak mutatóba kaptam érte. :D

Neked több szerencsét kívánok, de azért egy érettségivel túl sokat ne várj, lehet azzal is jó álláshoz jutni, csak akkor 10-20 év, mire felmászol a ranglétrán. (Több családtagom is így csinálta, tapasztalat.)

2019. okt. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!