Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felsőfokú angol nyelvvizsga...

Felsőfokú angol nyelvvizsga megléte mennyi előnyt jelenthet itthon egy szakembernek?

Figyelt kérdés

Ha valakinek érettségi után végezhető szakmája van, mennyit számít itthon egy erős angol? Mennyire érdemes küzdeni érte? (Ha nem a külföld a cél)


Tudtok példákat? Az adott szakmát is írjátok le kérlek. (Ami nem diploma)


2019. ápr. 22. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok. Két felsőfokúm van, érdekel, hol van értéke.
2019. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vendéglátásban, turisztikában mindig előny és a valóságban is jól jön, nemcsak papíron. :D
2019. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 Ez igaz, de nem fizetik meg. Volt szerencsém vele vendéglátásban dolgozni.
2019. ápr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak ott előny, ahol eleve megkövetelik, ahogy már említették turizmus és vendéglátás, de ilyen az idegenvezető, de ha mondjuk a fővárosban valamelyik plázában vagy belvárosi boltban vagy eladó szerintem oda is kötelező a nyelvtudás.
2019. ápr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pénzügyi területen előny.

De alapvetően a külföldi tulajdonú cégek mindig jobban fizetnek, szóval akár egy irodai admin állásnál is számíthat.

Viszont a papír nem fontos.

2019. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!