Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Felsőfokú angol nyelvvizsga megléte mennyi előnyt jelenthet itthon egy szakembernek?

Ha valakinek érettségi után végezhető szakmája van, mennyit számít itthon egy erős angol? Mennyire érdemes küzdeni érte? (Ha nem a külföld a cél)

Tudtok példákat? Az adott szakmát is írjátok le kérlek. (Ami nem diploma)

ápr. 22. 20:27  Privát üzenet  

A válaszok
Erre én is kíváncsi vagyok. Két felsőfokúm van, érdekel, hol van értéke.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 22. 20:42 Privát üzenet
Vendéglátásban, turisztikában mindig előny és a valóságban is jól jön, nemcsak papíron. :D

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont ápr. 22. 20:46 Privát üzenet
#2 Ez igaz, de nem fizetik meg. Volt szerencsém vele vendéglátásban dolgozni.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont ápr. 22. 20:49 Privát üzenet
Csak ott előny, ahol eleve megkövetelik, ahogy már említették turizmus és vendéglátás, de ilyen az idegenvezető, de ha mondjuk a fővárosban valamelyik plázában vagy belvárosi boltban vagy eladó szerintem oda is kötelező a nyelvtudás.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont ápr. 22. 20:59 Privát üzenet

Pénzügyi területen előny.

De alapvetően a külföldi tulajdonú cégek mindig jobban fizetnek, szóval akár egy irodai admin állásnál is számíthat.

Viszont a papír nem fontos.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont ápr. 22. 21:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha az osztrák ÖSD nyelvvizsgát Ausztriában teszem le, itthon kell honosítanom?
Ha itthon szerzek egy diplomát, és leteszem az emelt szintű nyelvvizsgát, akkor kimehetek Amerikába egyetemre?
Német állampolgárként elfogadják itthon (Mo. -n) a német nyelvvizsgát?
Lehetséges itthon felkészülni a nulláról angol nyelvvizsgára?
Mivel tudnám itthon az angol tudásom fejleszteni?
Milyen nyelvkönyvet ajánlotok, ha norvégül akarok tanulni? Teljesen kezdő vagyok, itthon.

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!