Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmennél úgy egy munkahelyre...

Elmennél úgy egy munkahelyre hogy előre tudod hogy nem leszel ott sokáig?

Figyelt kérdés
Munkahely keresésben vagyok,találtam is egy párat ami mondjuk érdekelne de olyan rosszakat olvastam róla a neten hogy kicsit elbizonytalanodtam.Egyrészt kíváncsi vagyok milyen,másrészt meg ha kb mindenkinek vacak a meló nekem miért is felelne meg?Nem volt még rövidtávú munkám,nem szoktam feladni a dolgokat és a legutóbbi felmondásom eléggé megviselt szóval nem vagyok az aki egyszerűen csak bevágja hogy ennyi volt.Megpróbálnátok vagy inkább keressek még(nem sürgős melót találnom.)?
2019. okt. 22. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy milyen értelemben tudható ez? Ha arról van szó, hogy egy átjáróház a hely, szinte havonta elküldenek valakit, sokan még a próbaidőt sem húzzák túl, akkor nyilván nem mennék. Ha viszont arról van szó, hogy már a felvételkor tudatosítják, hogy csak egy meghatározott ideig leszek ott, mert valakit, aki beteg vagy gyesen van, helyettesítek vagy ilyesmi, akkor már inkább, ha jól megfizetik. Persze leginkább csak úgy, ha legalább fél éves időszakról van szó.
2019. okt. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%

Ràkérdeznék interjun a kételyeimre.


Velem volt hogy azzal kezdték hogy màr azzal megfogtam öket hogy csak amikor telon behivtak interjura màr visszakerdeztem hogy vajon miert olyan nagy a fluktuàcio nàluk (kicsit gyanus hogy cserélgetik az embereket),interjun ezzel kezdték hogy eleve ritka aki egyàltalàn kérdez hasonlot, kapasbol nagyra becsültek, es szeretnék ezt megvàlaszolni es részletesen taglaltàk a munkaidöt stb.

Es nem fogadtam el amugy (pedig jo lett volna a fizu de tanulok is es ütötte a kettö egymast)

2019. okt. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

2. Vagyok tenyleg ez mekkora. Suli miatt passzolnom kellett egy netto 250 ezres(8-10 ora/nap) allast, es suli mellett keresek kb 150 et reszmunkaidössel(6oras)feketén.


Komoly most àllt össze a kèp. Vicc az élet.

2019. okt. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, de csak akkor, ha tudom, hogy hova akarok dobbanatni és most nagyon szükségem van akármilyen munkára, a megélhetéshez.
2019. okt. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azért cserélődnek az emberek mert állitólag vacak a meló,most azt konkrétan nem tudom melyik része rossz.

Folyamatosan keresnek embert mert kb mindenki otthagyja.

Nem sürgős munkát találnom,de arra gondoltam hátha ott hallanák más helyekről infót,gondolom onnan is az emberek valahova máshova mennek,vagy már nem tudom.Visszagondolva a volt munkahelyemről is csak rosszakat lehetett hallani én mégis szerettem.

2019. okt. 22. 09:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Es amugy le is teszteltek, mert nem tudtàk eldönteni hogy valoban elvarasaim vannak e vagy munkaundorom, igy felajanlottak kevesebb munkaidös munkakört is kevesebb bérért, arra meg igent mondtam(de arra meg nem vettek fel -mert ahhoz meg vezetni kellene tudni es bizonytalan vagyok benne, amit tudnak, ebböl is latszik hogy csak letesztelni vàgtàk be a kerdest hogy sima 8 orasba benne lennék e-rafkosak voltak es vettem az akadalyt)
2019. okt. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kipróbálnám és ha nem tetszik azt tenném mint a többiek,továbbálnék.
2019. okt. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A rossz kollektíva miatt is cserélődnek az emberek.Ha szükségben lennék lehet pár hónapra elvállalnám ameddig egyensúlyba nem jövök, da amint írod nem olyan sürgős a munka így kereshetsz tovább is,ha akarod meg is próbálhatod.
2019. okt. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen. Nem egyszer mentem így dolgozni. Volt, hogy már az interjún is megmondtam hogy csak azért jelentkeztem mert most nincs más, és nem tervezem ezt sokáig.

Volt olyan munkahely ahol egy hetet voltam, mert kaptam jobb ajánlatot és mentem tovább.


Nem volt ebből még problémám, csak egy helyen sértődtek meg hogy 3 hónap próbaidő lejárta után elmentem. Ott cnc-s tanfolyamra jelentkeztem, de alá kellett volna írni egy 4 éves szerződést vagy a képzés árát visszafizetni (kb 2 milliót írtak be..nem tudom, hogy jött ki nekik ez az összeg). Inkább léptem.

2019. okt. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!