Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit akarnak elérni azzal a...

Mit akarnak elérni azzal a munkások ha egy-egy munkás pár napot hiányzik több részlegről?

Figyelt kérdés
És ez igy megy egy-két hete.
2019. okt. 23. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy kirúgják őket? :)
2019. okt. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem ártana...de a jó munkásoknak nincs akkora szerencséjük
2019. okt. 23. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:
nyilván most veszik ki a szabit.
2019. okt. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Október vége van, mindjárt itt a tél, amikor mindenkinek el kell mennie a családhoz már Karácsony elött és visszajönni január 2-án és nem biztos, hogy ők már tudnának szabira menni - arra tippelnék én is, amit az utolsó írt.


Amikor megmaradt a szabim én is csináltam olyanokat, hogy pl kivettem a keddet meg a csütörtököt és 1 nap dolgoztam így, 1 nap meg nem.


Van egy sanda gyanúm, hogy erre azt írod, hogy ne féltsem őket, mert már rég kivették a decemberi szabit és december közepétől január 2-ig nem is látjátok őket.


Én azt írom erre, hogy akkor így is maradhatott szabi, amit nem vettek kiés nem akarják csúsztatni.


"De hogy? hogy maradhatott volna, ha már rég kivették az éves szabadságuk minden napját?" írnád erre.


A válaszom, hogy akkor olyan orvosi indokkal maradhatnak távol, ami 1-1 napot igényel.


"Na milyen lehet az az orvosi indok?"


1. jóban vannak a háziorvossal

2. vizsgálatra járnak

3. mentális probléma, depresszió

4. állandó fizikai probléma, ami 1-2 napra munkaképtelenné teheti őket


+ semmi közöd hozzá


"Már hogy ne lenne közöm? helyettük dolgozok!!!!"


És ők meg helyetted, amikor Te szabizol vagy ágynak esel.


"Jó, de táppénzes papírt nem is mutatnak be!"


Ez nem a te hatásköröd, ha csak nem vagy a felettesük. A vezetőségre tartozik.

2019. okt. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!