Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Hogyan tudnám elérni, hogy azonnali hatállyal kirúgjanak egy munkahelyről?

Figyelt kérdés
Nagyon nem akarok ott dolgozni, csak kényszerből vállaltam el ezt a munkát, nagyon-nagyon nem is megy amit csinálnom kellene, alig várom, hogy ott hagyjam végre. Eddig is rengeteget bénáztam, nagyon sok mindent elrontottam, csak egy teher vagyok a többiek nyakán, mert mindig nekem kell segíteni. Hogyan érhetném el, hogy végre kirúgjanak? Egyelőre felmondani nem akarok, mert akkor mindenki azzal b***tatna otthon, hogy miért mondtam fel (nem hiszik el hogy annyira nem megy az egész hogy rég fel kellett volna mondanom), tehát meg akarom várni, hogy ők mondjanak fel. Mit kellene ehhez tennem? Amúgy nem régóta vagyok ott, pár hete kezdtem.
2019. okt. 8. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Sz*rj az asztalra
2019. okt. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Ne menj be dolgozni, és ne is legyél elérhető.
2019. okt. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Munkaszerződésedben benne kell lennie a munkáltató általi vagy azonnali hatályú felmondás eseteinek. Büszke lehetsz majd magadra, és szép jellembeli képet alakít ki rólad, ha kirúgatod magad, mert például részegen mész be vagy bármilyen súlyos gondatlanságból vagy szándékosan elkövetett kárt okozol. Ezért hátha megdicsérnek majd otthon.
2019. okt. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem akkor inkább mondj fel, vagy úgy intézd el a főnökkel hogy közös megegyezés alapján lett vége az egésznek!
2019. okt. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A közös megegyezés mit jelent?
2019. okt. 8. 20:09
 6/11 anonim ***** válasza:
3%
2019. okt. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Pedig hidd el, 100x inkább azzal b#tassanak otthon, hogy egyszer férfiként (vagy nőként, nem tudom) felálltál, önállóan meghoztál egy döntést és felmondtál, mint hogy azt hallgasd, semmilyen munkára nem vagy jó, látod, még innen is kirúgtak. Így is, úgy is el kell majd viselned a kritikát. Mondjuk ha a melóhelyen ilyen türelmesek veled, szerintem érdemesebb lesz előbb egy másik munkahelyet találnod, és csak azután lépni.
2019. okt. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
28%
Ha pár hete kezdtél, akkor feltételezem, hogy tart még a próbaidő, aminek pontosan az a lényege, hogy ha bármely fél nincs megelégedve a másikkal akkor bármikor felmondhat, másnap be se kell menni. Szerintem jobb megoldás, ha te magad döntesz így, mintha megvárod, hogy elküldjenek. Ha meg még véletlenül valami kárt okozol még azt is a nyakadba varrhatják.
2019. okt. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Felmondasz, otthon azt mondod, hogy kirúgtak. Amúgy meg hány éves vagy, 10 hogy részletes elszàmolnivalóval tartozol? Ne akarj már anyuci pici fia lenni, aki még azt is elmondja, hogy dugta meg a nőjèt(sajnos sok ilyennel talàlkoztam).
2019. okt. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Pár hete, akkor még tart a próbaidő, simán szólsz, hogy holnaptól nem akarsz ott dolgozni és kész.
2019. okt. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!