Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen kollegarol?

Figyelt kérdés
neha kedves. de a legtobbszor undok veled es a viccet se erti. rengetegszer random elkezd uvoltozni olyan aprosagok miatt, hogy nyitva maradt az ajto vagy rossz helyen van x dolog. persze nem mindenkivel ilyen. mit gondolsz? mit lehet tenni az ilyennel?
2019. okt. 24. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Kerek-perec megmondanám (de nem kiabálva, normál hangnemben), hogy velem ne üvöltözzön, ha valamit akar, akkor vagy normális stílusban szóljon hozzám vagy sehogy. Az üvöltözéseire nem is reagálnék, max annyit, hogy “majd válaszolok, ha emberhez méltóan beszélsz velem”.

Ha bunkózik ok nélkül, akkor meg egyszerűen nem szólnék hozzá a köszönésen kívül semmit. Meg ott is megemlíteném, hogy legyen szíves kulturáltan viselkedni, mert addig úgyse csinálok semmit, amíg nem kéri rendesen.

Nem a főnököd, hogy el kelljen tűrni tőle a tahóságot (bár még főnök esetében is vannak határok, de azt ugye azért nehezebb kezelni).

2019. okt. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ilyen apróság miatt üvöltözni kezdene velem, akkor egyszerűen immunissá válnék rá. Vagyis bármit, bármilyen stílusban mondana, oda se figyelnék rá. Legföljebb, ha konkrétan munkaügyben.

Nem tudom, ez mennyire jó taktika, én ösztönösen viselkednék így.

2019. okt. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megmondanám, hogy nyomja a stresszét a csajára vagy a kutyájára, de ne énrám. Vagy menjen el edzeni.
2019. okt. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valakivel üvöltözik, vagy a munka bosszantja ennyire, hogy hangot is ad neki, esetleg zaj van, ami miatt nem tud koncentrálni? Az utóbbi 2 nálunk is előfordul, én már immúnis vagyok az ilyenekre, fel sem tűnik.
2019. okt. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valakivel. Konkretan barkivel aki mellette dolgozik. Mindentol robban az agya ahogy o fogalmaz.
2019. nov. 18. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!