Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek, ha a dirinek...

Szerintetek, ha a dirinek nagyon alacsony ffi munkatársam (138cm), megmondja az őszinte véleményét a munkahellyel kapcsolatban, akkor az fel fog pislantani, hogy igaza van?

Figyelt kérdés
Milyen tanácsokat adtok neki, hogy hatásos legyen a beszéde?
2019. okt. 25. 18:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez az adott kolléga alapvető kisugárzásától függ, nem a magasságától. Ha határozatlan, akkor 2 méteresen is csak hebegni-habogni tudna, míg ha kulturáltan, határozottan, érvekkel adja elő magát, akkor komolyan is fogják venni egy normális cégnél. Nem modellkedés vagy a kosárlabda szövetség ez, hogy magasság alapján válogassanak:)

Én egyébként 150 centis lány vagyok és tudom érvényesíteni az akaratomat a fent említett módokon. A lényeg, hogy se mimóza, se agresszív kismalac ne legyen az ember (utóbbi sajnos előfordul az alacsonyaknál). Volt amúgy anyukámnak 150 centis főnöknője, akit mindenki tisztelt, senki nem mert vele ujjat húzni meg volt 190 centis adonisz külsejű pasi kollégája is, akit mindenki kihasznált, nem tudott kiállni magáért.

2019. okt. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!