Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mivel foglalkozol? Szereted?...

Mivel foglalkozol? Szereted? Mivel szeretnél foglalkozni? Hány éves dolgozol?

Figyelt kérdés

Mennyi a nettó fizetésed?

Kort és nemet is írj.


2019. okt. 26. 21:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

Szoftverfejlesztő vagyok, fizetést nem írok, mert csak a sírás megy miatta.

Alapból szeretném, de elég hülyén menedzselik jelenleg a projektet és kicsit idegörlő. Persze jobb, mintha eladó lennék vagy akármi. Lehet fejlődni, feljebb lépni, jó pénzt keresek vele és megbecsülnek.

F/30

2019. okt. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Eddig irodai adminisztrátor voltam, ahol adatrögzítősebb jellegű volt, ott nettó 170 plusz caf, később kissé hosszabb munkafolyamatok voltak, de ugyanúgy "betanított jellegű", ott már megvolt a nettó 200 plusz kevesebb caf.


Nem szerettem egyiket se, de szerintem ez személyiségfüggő. Például az első adatrögzítő helyet sok kollégám szerette. Van, aki mindenevőbb, szereti, ha emberek között van és lefoglalják valamivel. Én korlátozottan szeretek emberek között lenni és saját magamat szeretem elfoglalni. Ez kissé autisztikus megfogalmazás, de ez lehet mögötte.


Emiatt azt gondolom, hogy életemben soha nem fogok munkát szeretni. Semmilyet.


26/L

2019. okt. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja, #2 voltam, 3 évet dolgoztam le eddig, ráadásul kereken. 24 évesen kezdtem dolgozni.
2019. okt. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Autóipari gyártó cégnél dolgozom nem klasszikus mérnökként. Elég komplex amit csinálok, szeretem, élvezem a munkát, bár tény, hogy nem könnyű. 5 éve dolgozom lassan, ideje karrierben is komolyabbat lépni előre. Ezzel szeretnék foglalkozni a jövőben is, mellette elé költséges hobbim van, amire szeretnék még többet fordítani, ha ez válasz a mivel szeretnék foglalkozni kérdésre.


31/f

2019. okt. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Csemegepultos vagyok, maga a munka ha nem is egy álommeló, de nem mondanám rossznak sem, a nagyobb gáz az inkább az, hogy kevesen vagyunk, így sokszor kapkodni kell, és nem tudjuk rendesen megcsinálni a munkát, ha sokan vannak lefogyasztják a pultot meg a sajtokat, és mivel az az egy ember az egy műszakban ilyenkor szinte csak folyamatosan kiszolgál, nem tud se szeletelni se sajtokat vágni + ott van még a csomagolt áru is. A fizum a műszakpótlékoktól függ, 170-190K között van nettó, mellé még az utazást térítik. Hogy a jövőben mivel szeretnék foglalkozni, még nem tudom, gondolkoztam már egyetemen is, de valami vállalkozás beindításán is, egyenlőre most pénzt akarok gyűjteni egy ideig (szülői házban lakom) aztán majd meglátom merre tovább, ha lesz elegendő tartalékom, amivel el lehet indulni valamerre. 23/F
2019. okt. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%

Internet- és kábel tv szerelő vagyok, a pontos megnevezését még én sem tudom, mert nincs 1 hónapja, hogy ebben dolgozok. :D Eddig jónak tűnik, jó a társaság, rugalmas a munka, elég változatos. Megismertem az optikai szálhegesztést, ami nagyon tetszik, és a későbbiekben szeretnék teljes mértékben azzal foglalkozni. Előtte raktáros voltam 4 évig, jelenleg 28 éves vagyok. A nettó fizetésem 160-200k körül fog alakulni, attól függően, hogyan állok a munkához (alap bér 160k, de a főnök szokott borítékot adni azoknak, akik megérdemlik), plusz az előfizetők, ha kedvesen állsz hozzájuk, adják a jattot - eddig 3 hét alatt majd' 40k-t kaptam.


28F

2019. okt. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

Úszómester vagyok, de néha betesznek szemetet szedni, vagy a konyhára vagy 12 órában felmosni. Ha szimplàn azt végzem, aminek fel vagyok véve, akkor azzal nincs bajom, a főnökkel már inkább van, mert egy utolsó seg gfej, aki úgy lett főnök, hogy dugott pár felettessel.

Az építőiparban szeretnèk vállalkozó lenni, mellette pedig szakmàt tanítanèk, de szívesen lennèk mondjuk ingatlanos vagy autós oktató is.

Nem rég kezdtem el dolgozni, iskola mellett dolgozom, szóval nem mondanám rendes munkának.

A fizetésem attól függ, hogy hány órát dolgozom, annyit mondok, hogy siralmas az órabérem.

2019. okt. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Komissiózok webáruházban, de egyebet is kell csinálni, pl. árut feltölteni. Szeretem csinálni, de a főnökség borzasztó. Nekem van szakmám, amit 5 éve otthagytam, meg diplomám is, amivel sosem dolgoztam, de a jövőben is könnyű fizikai munkát szeretnék végezni, de olyat, ahol minimális a stressz. 24 éve dolgozok. A fizetésem nettó 153.000-157.000 Ft + utazási támogatás. Jövő hónaptól kapok cafeteriát is, ami bruttó 10.000 Ft készpénzben, de lehet, hogy nettó 10.000, nem emlékszem. Túlórázni kell, de nagyrészt lecsúsztatni lehet, csak néha fizetik ki, de akkor megéri. 13. havi fizetés is van, de csak 1 ledolgozott év után.

42/N

2019. okt. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
1, Szociális terület; 2, Nem; 3, Coach+talpreflexológia; 4, Több; 5, Egy Tesla-hoz kevés, de egy B Corsahoz elég lenne. /37F/
2019. okt. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerelő vagyok. Szeretem csinálni, mert mindig más problémát kell megoldanom. Gyerekként is mindig bütyköltem valamit, tehát nagyrészt azt csinálom amit szeretek. 21 éves korom óta dolgozom.

A fizu az változó. Legutóbb 310 ezret utaltak, de az átlag olyan 250-260 ezer + a cafetéria. Ami még nagyon fontos hogy jófej kollégáim vannak. Segítjük egymást, nem pedig hátráltatjuk mint sok helyen.

25f

2019. okt. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!