Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudnátok segíteni abban, hogy...

Tudnátok segíteni abban, hogy tudnék olyan állást találni Győrben ahol nem kell egész nap állni és nem is kell pici dolgokkal foglalkozni, mert nem látom jól?

Figyelt kérdés

Teljesen bejelentett munkát szeretnék ahol akár túlórával is,de 200 ezer fölött lehet keresni nettóban és mindig van munka.

Van érettségim és szakmám.Nem beszélek más nyelven,bár tanultam angolt.Számítógéphez pedig annyit értek,hogy minden ügyem ott intézem,de nem tanultam soha.



2019. júl. 30. 21:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Középkorú nő vagyok.
2019. júl. 30. 21:23
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen szakmàd van?

Esetleg konyha, vagy ha van mozi oda is mehetsz, uszoda, pincèrkedès, talán még irodai meló is jutna, vagy multiban árufeltöltő(bár ez nem sokat keres).

Ajánlom, hogy keress fel egy munkaközvetítőt, nekem nagyon sokat segítettek.

2019. júl. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fröccsüzemekben általában sokszor le lehet ülni, igaz meleg van mindegyikbe de egész laza szokott lenni. Ennyi pénzt nőként szerintem olyan végzettség nélkül csak gyárban lehet keresni még itt is :(
2019. aug. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem gond a 3 műszak,sem a meleg.Hol van ilyen?
2019. aug. 7. 15:58
 5/5 A kérdező kommentje:
Újból aktuális.
2021. febr. 11. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!