Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkámból adódóan napi 8,5...

A munkámból adódóan napi 8,5 órát állok, és nem bírja a lábam. Mit tegyek, hogy ne fájjon ennyire?

Figyelt kérdés
2019. okt. 27. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Másfajta cipő kell.

Keress más munkát.

2019. okt. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Max annyit tehetsz, hogy kényelmesebb cipő és ennyi. Hosszabb távon semmiképp sem lesz egészséges ennyit állni és sajnos lehetnek szövődményei. Ennyit egy munkahely sem ér.
2019. okt. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Fiatalok nem gondolnak bele, hogy mi vár rájuk.

Aki sokat áll, visszeres lesz a lába, + a szövődvényeivel is számolnia kell a későbbiekben.

Aki sokat ül, annak meg aranyere lesz.


Most még választhatsz...

2019. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha női lábról lenne szó, szívesen megmasszíroznám. De hatásos lehet otthoni gyógytorna, vagy eü-s fizikoterápia, gyógymasszázs, könnyebb cipőviselet, otthon minél több mezítláb járás, felpolcolás, lábfürdő, stb.
2019. okt. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Másik cipő, de inkább több pihenő, ülés. Nekem is volt álló munkám, ráadásul munkavédelmi cipőben. Vettem bele talpbetétet, olcsóbbat-drágábban, ideig óráig jó volt, de a végén már sehogy nem volt jó. A derekam, a térdem és a bokám is fájt. Inkább otthagytam a munkát és kerestem másikat.
2019. okt. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tramadol 200 mg :)
2019. okt. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretnem itthagyni, mert alapvetoen szeretem amit csinalok. Koszonom az eddigi valaszokat :)
2019. okt. 28. 17:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnéd otthagyni, akkor próbáld meg megbeszélni velük, hogy amit lehet azt hadd csináld ülve, mert így kikészül a lábad és nem szeretnék felmondani. Biztos vannak olyan szakaszok, amiket ülve is el lehet végezni.
2019. okt. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Nem szeretnem itthagyni, mert..."


Akkor a munkaerődön kívül az egészségedet is feláldozod, hogy nőjön a cég profitja.

Ráadásul amikor majd olyan visszeres lesz a lábad, hogy a strandra sem akarsz kimenni, rájössz, hogy ez egy rossz döntés volt.

2019. okt. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!