Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a gyári munka?

Milyen a gyári munka?

Figyelt kérdés
Gyári munkát választanád vagy a takarítóit?
2019. okt. 28. 15:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Gyár.
2019. okt. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mindkettő fárasztó, de inkább takarítás. A gyár nagyon monoton, 8-12 órán keresztül ugyanazt a mozdulatot csinálod, ha szerencséd van ülve, de inkább állva. Voltam gyárban diákként soron, köszönöm szépen elég volt. |
2019. okt. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Egyiket se inkább a halál...
2019. okt. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szar
2019. okt. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik jobban fizet (órabérben).

Egyik sem álom, de szerintem a gyári jobb. De attól függ hol vagy és kikkel kerülsz össze.

Vannak embertelen, agyon dolgoztato gyárak, ahol pisilni sem mehetsz ki.

Vannak olyan gyárak, ahol lazább a szünet és a munka is.

Az sem mindegy, hogy mennyire változatos a munka. Összeségében ritkán jó, inkább magasabb pozícióban. Ha be is kerülsz egy gyárba, érdemes képezni magad és feljebb lépni.

Nálunk az összes laborans és az irodisták nagy része sori munkás volt az elején. Sőt, a műszakvezetok és magasabb beosztású vezetők közt is volt, aki raktárosként vagy csomagolólént kezdte.

Nem kell megrekedni ugyanott az a titok.

2019. okt. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
5# vagyok de amúgy amikor jelentkezel a gyárba, kapasbol megprobalhatsz magasabb pozícióra jelentkezni. Próba szerencse, nem mindenhova kell külön végzettség
2019. okt. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A három műszak az igazán kemény.Főleg,amikor semmi rendszer nincs és össze vissza rakják a műszakot.
2019. okt. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"8-12 órán keresztül ugyanazt a mozdulatot csinálod,"


Ez nem minden gyári munkára igaz! Nem mindenhol szalagmunka van.

2019. okt. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"8-12 órán keresztül ugyanazt a mozdulatot csinálod"

és akkor mi van? le kell kötni magad . meg megtanulod ütemezni az idődet. van időd gondolkodni stb

2019. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség általánosítani, hogy gyári munka meg takarítói munka. Több gyárban dolgoztam már, 1 2 és 3 műszakban is, ülő, álló és mászkálós munkát is végeztem már. Volt ami rettenetesen monoton volt, de ott lehetett zenét hallgatni, volt ami meg kifejezetten érdekes, legalábbis nekem. Választani aszerint választanék, hogy milyen jellegű a gyári munka, mert a 3 műszakot nem bírom meg az olyan munkát sem, ami az ujjakat erőlteti. Takarítani nem takarítottam még, az lazábbnak tűnik ránézésre, de inkább a gyárat választanám, ha megfelel az előző mondatban leírtaknak.
2019. okt. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!