Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bolti vagy gyári munka közül...

Bolti vagy gyári munka közül melyiket választanád? És miért?

Figyelt kérdés
2019. aug. 30. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyari - mert nem kell bolond ugyfelekkel (vasarlokkal) foglalkozni, sem penzt kezelni.


Hatrany: darabszam, s. ggfej fonokok/muszakvezetok (persze nem mindenhol!)

2019. aug. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Diákként próbáltam már mindkettőt, de egyforma szar..
2019. aug. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bolti eladó vagyok, kis üzletben, egyedül, rohadt szar.

Erre rátesz a sok cigany, lopni próbáló embernek nem nevezhető szar.

Nemsokára lelépek innen. A gyárról nem tudok véleményt adni, de ha nem lenne jobb, akkor a bolt helyett oda mennék.

Nagynéném ott dolgozik, leüli a megszabott órákat, elvan a kis fizujával és még sosem láttam idegbajosnak vagy panaszkodni róla.

2019. aug. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pupusz ***** válasza:
91%
Lehetőleg egyiket sem. Mindenképpen találnék más módot a megélhetésemre.
2019. aug. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Diákként dolgoztam boltban főállásban 4 éve gyárazok. Egyik sem jobb meg kell élni. Egyikbe se mennék mást keresnék.
2019. aug. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen bolt. Élelmiszerboltba semmikepp, ott nagyon korán kelés, rajtad a felelősség a szavatosság miatt, stb. De pl egy heavy tools, H&M kasszazas, ilyenek, ahol max vasarlozni kell, az nagyon laza, csak állni kell bîrni. Munkatársaktól is függ. Gyári meló semmiképp.
2019. aug. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Éhenhalás. Dolgoztam mindkettőt, elég tapasztalat volt, nincs az a pénz... előbb állok ki az utcára koldulni, minthogy ilyet kelljen dolgoznom újra.
2019. aug. 31. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!