Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkák vannak, ahol...

Milyen munkák vannak, ahol nem kell nagyon odafigyelni és fizikailag sem túl fárasztó?

Figyelt kérdés
2019. okt. 30. 06:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Logisztika

Napi gépelés jehyzökönyvek összehasonlitasa excelben, menetlevelek nyomonkövetese, egyeztetes a kiskerekkel eleresi cimekröl.


A raktàrban is jo lehet kolizni de az több müszakos es hideg helyek. Nem art a dupla talpbetét.

2019. okt. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Országgyűlési képviselő
2019. okt. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

#1: a logisztikánál azért érdemes odafigyelni, mert könnyen el lehet cseszni olyat, amit utána nem egyszerű helyrehozni.

Én inkább egy szimpla adminisztrátort mondanék, esetleg olyan helyeken pultos, mint szolárium, konditerem, stb.

2019. okt. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

1-es hát logisztikánál pont nagyon oda kell figyelni. Nem árt a precizitás. Muszáj hogy jó árut rendelj be, annyit rendelj amennyit kell, ezt ellenőrizd, a leggyorsabb útvonalon küld ki vagy fogadd az árut stb. Olvasva egyszerű de gyakorlatban nem az, főleg hogy mindent dokumentálni kell.


Szerintem kevés ilyen munka van és ha van azok nem fizetnek túl jól de szerintem az alábbiak ilyenek lehetnek:

Portás

Recepciós panzióban

Vagyonőr

Karbantartó közintézményben

Behajtó

Online marketinges

Virágárus

Virágkötő

Eladó bármilyen kis forgalmú üzletben

2019. okt. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Közmunka.
2019. okt. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Amig logisztikaban dolgoztam a legnagyobb felelösseg annyiban merült ki ha eltünt x ertekü àru kollektiven vontàk le.


Ha vki elirt elütött valamit masnap is jöhetett ugyanugy dolgozni.

2019. okt. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése: telefonos marketinges, szórólapozó, író, kézbesítő.
2019. okt. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pincér, vagyonör, pályafenntartás.
2019. okt. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Női munka érdekelne. Észrevettem, hogy nem vagyok valami alapos, pláne ha nem érdekel a feladat és nagyon figyelmetlen tudok lenni, összecsapom, elfelejtem a dolgokat, mikor már fáradt vagyok.Még a napi rutin teendő is totál kimegy a fejemből nap végére. Másnap, kipihenten persze azonnal eszembe jut, hogy hoppá, elfelejtettem valamit...

Fizikailag sem soká bírom a gyűrődést. Ami a legjobban fáraszt, az az állás, talpalás, cipekedés na meg az emberek, a nyüzsgés. Nagyon nem erősségem a számolás! Dolgoztam már kasszával és a pénzvisszaadás nem megy.

Ami van: kreativitás, fantázia, kézügyesség, szépérzék, jó ízlés, jó modor, (látszat) kedvesség, dekoratív, ápolt megjenés, szép beszéd és hang.

Amit szívesen csinálok és bírok is, órákon át: alkotás (pl festés, rajzolás, írás, bármilyen dolgok összerakása, barkácsolása, amihez fantázia kell és nem monoton illetve nem időre megy).

Bármi szépségápolással kapcsolatos. Pl. Régebben, míg ráértem, "fodrászkodtam" is, ismerősök, szomszédok haját vágtam, festettem és elégedettek voltak, magamét is én vágom, pedig sosem tanultam, nem szakmám.

Festettem képeket megrendelésre. De az üzletkötés részéhez nem értek, nem tudok vevőkört kialakítani semmire, ahhoz nincs érzékem, ismerősöm is kevés.

Adminisztratív munkát el tudok képzelni, de ott meg általában kérik az érettségit, nekem csak szakmunkásképzőm van, vendéglátos, de azt nem csinálnám, nem nekem való.

2019. okt. 30. 08:53
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor innentől hol van probléma? :D

A pozitívumaiddal leírtál egy konkrétan lakberendező, vagy lakásközvetítői állást. Egyik sem megterhelő, egyiknél sem kell nagy odafigyelés azon kívül, amihez értesz.

Ha ez nem tetszik, akkor meg végezz el egy szakirányú képzést olyannal kapcsolatban, amit szeretnél csinálni.

2019. okt. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!