Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem lehet két képzést...

Ha nem lehet két képzést elvégezni a munkaügyiben akkor miért vert àt engem az ügyintézô azzal hogy lehet?

Figyelt kérdés
Akkor miért mondta az hogy persze nyugodtan jelentkezzen! Semmiféle hàtrànya nincs. Mert kettôt lehet elvégezni. Miért hazidik?? Miért nem mondja meg az igazat, ne jelentkezz mert bàrmit teszel úgyis elutasitsnak!! Mivel tesztem jó lett az biztos, szóbeli is annak tünt. Csak az lehet a gond hogy màr voltam képzésrn régen. De akkor minek hazudnak?? A két szakma erre nem vonatkozik mégse???

#átverés #Ügyintézô
2019. okt. 30. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Arra nem gondolsz, hogy csak tévedett?
2019. okt. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem mert több ügyintézô is mondta ez. Minden egyes alkalommal megkérdeztem az aktuàlis ügyintézôt mikor bent voltam. Jól àtvertek. De akkor miért nem mondja azt hogy csak egyet lehet? Az lenne a korrekt.
2019. okt. 30. 21:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Odamész az ügyintézőhöz, és felteszed neki ezt a kérdésedet.
2019. okt. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 hírnök ***** válasza:
Ja, kérdezd meg ott helyben: "Figyeljé, kiscsávó, még egyszer átb.szod az agyamat, beleverem a fejedet a monitorba, vágesz?" -legközelebb biztos nem fog hazudni
2019. okt. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért Obi, mert látják, hogy rád kár időt, pénzt és energiát fordítani.
2019. okt. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Trololo
2019. nov. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Obi új nickje Rex Raptor. Most írt. Az üzenetében Édesanyám nemiszervét emlegette - azt már nem írta, miért emlegeti édesanyám nemiszervét, mit szeretne vele. ;)
2019. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Szerintem küldjük el egy munkaügyi központos továbbképzésre, hátha ott megtanítják neki... (Bocs, hogy anyukáddal viccelődök)
2019. nov. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Újabb privát üzenet:


"Te mocskos b**zi."


Csak, hogy ne tévesszen meg senkit a kérdező, nem olyan kis ártatlan, szerencsétlen bárányka, mint a kérdéseiből tűnik.

2019. nov. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!