Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új munkahely váltás vagy...

Új munkahely váltás vagy türni és elvégezni egy új képzést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Diplomás egészségügyi dolgozó vagyok.Már lelkileg nagyon megvisel az az állapot, ami jelenlegi helyemen van. Gondolkodom,hogy új munkahelyet keressek a jelenlegi szakképesítésemnek megfelelően. Már van benne 5 év tapasztalatom, vagy türjem el,tartsak ki és végezzek el valami mást? Idén felvételt nyertem gazdálkodás menedzsment levelezői főiskolai képzésre. Lenne értelme belevágni vagy ez is egy értelmetlen szak,amivel nem keresnék/járnék jobban?


2019. júl. 26. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan jó, hogy ezt azután írod, miután már felvettek.

Egyébként a gazdálkodási és menedzsment jó, mert sok benne a lehetőség, és igen is, lehet vele jól keresni. A munkakörülmények is nyugodtabbak, mint az egészségügyben, csak van egy olyan érzésem, hogy nem gondoltad át rendesen.

2019. júl. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mire gondolsz,hogy nem gondoltam át? Csak félek belevágni,mert mostanában annyi negatívat mondanak nekem arról a szakról. :( Vagy csak leakarnak beszélni,nehogy elvégezzem.
2019. júl. 26. 14:35
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Ha nincs egyéb akadálya, mindenképpen vágj bele. Tanulni jó.
2019. júl. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyen sokáig biztos nem tűrnék ilyen helyzetet,szóval váltanék.

A te esetedben lehet olyasmire,ami tanulmányaidhoz közelebb áll.

2019. júl. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A helyedben hallgatnék arról, hogy felvettek és a képzés ideje alatt meghúznám magam a jelenlegi munkahelyen, aztán lépnék
2019. júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!