Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kinek kellene kezdeményezni a...

Kinek kellene kezdeményezni a tegeződést egy munkahelyen? a kolléganőmnek, vagy nekem mivel hogy én öregebb vagyok?

Figyelt kérdés

#tegeződési
2019. nov. 2. 04:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Két hölgy esetében az idősebbnek illik kezdeményezni a tegeződést.
2019. nov. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg az idösebbnek kellene felajánlania, de a fiatalabb is megteheti azzal a megjegyzéssel, hogy szerinte kb egy idösek vagytok - azért ugyanis nem fog megsértödni a másik, hogy fiatalosabbnak nézed.
2019. nov. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha férfi vagy, akkor a kolléhanődnek kellene kezdeni.

Ha nő vagy, akkor neked.

Ha felettese vagy valamilyen szinten, akkor is neked.

Ha jelentősen idősebb vagy (20-25 évvel idősebbnek nem ajánlanám fel nőként sem) akkor megint neked.

2019. nov. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De ha te nő vagy, és a főnököd férfi, nem biztos, hogy mernék tegeződést kezdeményezni. Ha a többi nővel is tegező viszonyban van, akkor először a nőket kérdezném meg, hogyan is tegeződtek össze a főnökkel.
2019. nov. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!