Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a kolléganők megeszik a...

Ha a kolléganők megeszik a felbontatlan, drága kekszet amit vásároltam jogos ha megvetetem velük vagy kifizettetem?

Figyelt kérdés
Azelőtt amikor valamit otthagytam felbontva vagy egy-két datab kávét mondtam,hogy elfogyaszthatják. Egy ideje nem vagyunk túl jóban-kiakarnak marni és tegnap megették a kekszet amit felbontatlanul otthagytam.Ma rákérdeztem és azt mondta a fiatalabbik ők azt megették.Mondtam drága keksz volt elmenőben azt is mondtam,hogy vegye meg vagy fizesse ki.Ha nem lennének szemtelenek velem vagy normális valaki fogyasztotta volna el nem lenne gond.

2019. nov. 2. 22:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Hát ha egy sz/ros keksz miatt még tovább akarod mélyíteni a lövészárkokat, akkor persze, fizettesd ki.
2019. nov. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szemtelenek és azért akarom,de minimum lenne hogy megveszi.
2019. nov. 2. 22:09
 3/19 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom eldönteni melyikőkök a nagyobb gyökér, te vagy a kollégáid. Ne tarts akkor olyan nagy értékű kekszecskét a fiókodban. Nevetséges hogy egy hülye kekszet ki akarsz fizettetni. Tuti képen röhögnélek. A kollégáid se kutyák mondjuk hogy mindent felzabálnak amit meglátnak kérdezés nélkül. Nem tudom, nem kamu egyébként a kérdés?
2019. nov. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Nehogy már meg a kérdező legyen a szemét, mert a többi szarrágó megette a másét.

Nem tudom ti milyen cigányok vagytok, de elvből nem nyúlok más cuccához.

2019. nov. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem: vedd észre, hogy itt nem a viselkedéssel van a problémád, hanem a személlyel, aki csinálja.


Máskor is hagytál ott apróságokat, amire azt mondtad, hogy elfogyaszthatják és az rendben volt. Most, hogy megromlott a viszony, ki akarod fizettetni, de csak kicsinyes bosszúból, mert "Ha nem lennének szemtelenek velem vagy normális valaki fogyasztotta volna el nem lenne gond."


Szerintem ennyit nem érhet egy vacak csomag keksz: ha sikerül kiszorítanod, hogy kifizessék, valószínűleg csak méginkább megutálnak, az összeg pedig valószínűleg nem fogja őket térdre kényszeríteni.


Megpróbálkozhatnál jobb viszonyt kiépíteni a munkatársaiddal, mert a rossz viszony mindenkinek hátrányos, a egymásnak való kölcsönös pitiáner keresztbetevések pedig mindenki életét megkeserítik.

2019. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Máskor ne hagyd ott.
2019. nov. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Maskor kend meg hashajtoval meg csilivel a kekszwr meg kutyaurulekkel. Kicsi is eleg es jon felul alul.
2019. nov. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondd nekik,hogy ne egyék,mert nyomokban patkánymérget tartalmaz..
2019. nov. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 hírnök ***** válasza:
100%
legközelebb itasd ár hashajtóval a kekszet, és úgy hagyd ott, hagy egyék!
2019. nov. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%
5-ossel ertek egyet... mar ha normalis emberi eletre vagyunk... ha jatszmazos tini feelinget akarsz, akkor folytasd ezt a jatekot. Csak ez igy nem tiszta ügy. Es ezt te is erzed...
2019. nov. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!