Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha 3 hónapos próba időn...

Ha 3 hónapos próba időn vagyok, és azt mondták 3 hónapig bármikor megszüntethetem a munkaviszonyt, illetve a főnökség is akkor az azt jelenti, hogy bármikor felmondhatok?

Figyelt kérdés
Sajnos nem úgy alakult 1-2 dolog ahogyan terveztem, nagyon rosszul érzem magamat a jelenlegi helyemen, mert állandóan kóstolgatnak. Azért teszem fel a kérdést, mert ez az első munkahelyem, 18 éves vagyok, és annyira nem értek hozzá.

2019. nov. 6. 08:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Próbaidö alatt egyszerüen közlöd (írásban), hogy nem dolgozol ott tovább.

Másrészt meg a fönököt fel tudod jelenteni zaklatás miatt, ha van rá bizonyítékod (a rádírogatás bizonyíték), mert az ilyeneknél ez nagyon is indokolt.

2019. nov. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
# 10 csak egy tipp soha ne add meg a netes elérhetőséged az elején , ha kell tagadd le hogy van. később is csak annak akiben megbízol.
2019. nov. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor panaszold be a felettesének!
2019. nov. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen, bármikor felmondhatsz, a zaklatót meg jelentse fel, van rá bizonyítèkod.
2019. nov. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben így van.
2019. nov. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!