Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek a jövőben milyen...

Szerintetek a jövőben milyen állások lesznek?

Figyelt kérdés
mert pl a pénztáros biztos megszűnik,meg ilyenek, és hogy miben van a jövő?

2019. nov. 7. 19:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
PC-balerina
2019. nov. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de a technikai részre én is már rá jöttem. Olyasmiket kérdeztem, hogy hátha tudtok sorolni olyat, amit a gép nem fog leváltani,

pl. Pszichológus,

Orvos

2019. nov. 8. 20:03
 13/13 anonim ***** válasza:
Rendőr, katona, pénzügyőrök, vadőr, úszómester. Ja, és ne felejtsük el azt sem, hogy az IGAZI MESTERI SZAKMUNKA kincset ér, nem éveken belül lesz az, hogy majd két robot fog tetőt tenni a fejed fölè, másik kettő meg kiburkolja a feneked alatt lévő wc-t, meg tervez és készít neked egyedi mosdókagylót, vagy vakolja le a házat, szereli meg villanyhàlózatod, stb. Tudom, hogy jelenleg már képesek vagyunk 3D nyomtatàsból házat felhúzni, de a valódi szakmunka még nagyon sokáig kincset fog érni. Hagyjuk már ezt "ahova az eszed kell" dumát, meg majd diploma nélkül sorra meghalunk felfogàst. Egy szakmunkàs nem lehet eszes? Füzetben vezetjük mind a 280 féle csemperagasztó nevét és hasznàt vagy mi a tosz? Félreèrtès ne essék, 2 év múlva készülök egyetemre, van érettségim is és nem sokára nyelvvizsgàzom, de feldühít az emberek gondolkodàsa.
2019. nov. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!