Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, hogy ne égjek le?

Mit tegyek, hogy ne égjek le?

Figyelt kérdés

El kell mennem egy képzésre néhány kollégámmal (kb 10en). Olyan drága és puccos helyen leszünk, amit soha nem engedhetnék meg magamnak és teljesen bestresszeltem, hogy minden ruhám meg cuccom csóró egy ilyen helyhez.

Azt se tudom mit vehetnék fel. Hétköznapokon csak egy irodában vagyok, farmert meg valami blúzt viselek és az egyetlen cipőmet, ami inkább sportos. Nem szoktam találkozni senkivel, ott nem lógok ki ilyen ruhával, de egy ilyen szörnyen elegáns helyen nem tudok normálisan megjelenni. Minimálbért fizetnek, a férjemmel minden fillért beosztunk, nem tudok ruhákra meg ékszerekre költeni. Nagyon kényelmetlenül érzem magam, mióta megláttam, hogy hova foglaltak szállást nekünk.


2019. nov. 9. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A cègnek kellene szegyellnie magàt mert a munkatarsak a céget tükrözik.

A céget minösiti ha az alkalmazottai csorok.


En pont büszke lennèk a csori ingemre hogy igen nalunk ilyen a fizu. Xy céget képviselem!

2019. nov. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem is veletlenül talàltäk ki a dress code bevezetését. Hogy ne jarassa le a ceget a kollega hogy nem kap eleg fizut


Sok helyen kinosan ügyelnek arra a cégek hogy az alkalmazottak jol szitualtan nezzenek ki

2019. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kollégákkal nem tudod ezt megbeszélni? Amúgy ha értelmiségi emberekkel dolgozol együtt, akkor szerintem nem fognak úgy viselkedni, hogy rosszul érezd magad.
2019. nov. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ők mind vezető beosztásúak és mindig elegánsabban öltöznek, kivéve a férfiak, ők szintén farmer-ing kombinációt viselnek.

Persze gondolom rendesek lesznek.

Hát annyit tudok tenni, hogy tiszta leszek, a cipőmet is kipucolom, aztán ennyi.

2019. nov. 9. 19:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mikor lesz ez az esemény, vagy hogy egyáltalán vevő vagy e ilyen jellegű tanácsra, de én például múlthéten vásároltam egy tökéletes állapotú fekete blézert 200 forintért a Humanában. Esetleg turikban te is körülnézhetsz, ha szerencséd van párszáz forintért vehetsz magadnak két-három napi elegáns szettet. Ha nem fér bele, akkor is úgy vélem, hogy normális helyen, normális emberek között ebből nem szabadna, hogy kellemetlenséged legyen.
2019. nov. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy csak te gondolod kínosnak és puccosnak a helyet. Ha megosztanád privátban, akkor jobban érezném, hogy mennyire kellemetlen egy ilyen szituáció és esetleg mit lehetne tenni.
2019. nov. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg kölcsönkérni nem tudsz valakitől néhány darabot?
2019. nov. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és a priviket. Mindenkinek ment a zöld.
2019. nov. 9. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!