Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nemrég neveztek ki főnöknek...

Nemrég neveztek ki főnöknek és egy beosztottam màr ràm is hajtott. Hogyan kezeljem ezt nős emberkènt?

Figyelt kérdés
Nemrèg neveztek ki főnöknek egy cégnèl ès az egyik első dolog, amivel szembesültem, az ez volt. Nem igazán tudom kezelni és ebben kérem a vélemènyeteket.

2019. nov. 10. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez kellemetln, de az hogy lesz e valami az a te döntésed, nyilván nem a személyes vonzalmad kell neki, ha ehhez főnöknek kellett kinevezni, ezt jó ha fejben tartod, ha egy kicsit is vonz a dolog, ha nagyon nyilvánvaló akkor bizonyos konkrét tetteit vagy szavait érdees megjegyezni, egy későbbi elbeszélgetésre ha szükségessé válik, amivel alátámaszthatod a dolgot. Ha nagy a gáz érdemes találni egy okot az áthelyezésére is.
2019. nov. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Szakmai kapcsolatra kell szorítkozni csak és kész.

Semmiféle évődés, kivételezés, bizalmaskodás nem engedhető meg, különben rosszul jössz ki belőle.

2019. nov. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és ha te vagy a közvetlen felettese, akkor nyugodtan elbeszélgethetsz vele a munkahelyi viselkedésről úgy általában. Jön az év végi teljesítményértékelés, tökéletes alkalom rá.
2019. nov. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Obi, írd már le milyen képzésre mentél a munkaügyi központban, ami néhány nap alatt főnököt csinált belőled? Komolyan érdekel. :)
2019. nov. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nem Obi, és szerintem a kérdés is komoly.

Kedves kérdező, hagyd figyelmen kívül ezt a nőt, amikor pedig nyilvánvaló dolgokkal jelez neked, akkor közöld vele, hogy házas vagy, és nem kèrsz belőle. Nem dönthetsz érzelmi alapon és nem is kivètelezhetsz, mert azzal csak Te járnàl rosszul. Hidd el, nem azért hajtott rád, mert bejössz neki, hanem szimplàn a pozíciód miatt, így akar kivételes lenni.

2019. nov. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6: Aha, azért ír à-kat meg è-ket.
2019. nov. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szexuálisan molesztál egy női beosztottad? Fiatal, csinos?

Háááát, szerintem összeszorított foggal engedj az erőszaknak. És szégyenedben soha nem mondd senkinek. Hagyd, hogy újra meg újra megtegye veled. Ahányszor csak akarja.


<Szarkazmus volt, remélem átjött.>

2019. nov. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!