Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez a másik munkás elüldözéséne...

Ez a másik munkás elüldözésének számít?

Figyelt kérdés
Két szabadnapot kaptam a kolléga kérte az egyik szanadnapomat,mert hétvégén vizsgája lesz.A napokban is egy órát késett múltkor nem jött mert állítólag a dereka csìpődött be,az azt megelőző héten láza volt, máskor beivott előző este azért nem jött délután hanem se szó se beszéd este jelent meg a munkán.Múltkor vasárnap,hétfőn egyik kolléganő szerda,csütörtök a másik kolléganő,szombaton a kolléga nem jött majd váratlanul közölte már vasárnapra meg fog gyógyulni.Ez úgy gondolom az egyik kolléganő szele aki irányítja az egészet folyton ajánlgatja menjek el,nem tanul a hibáiból már leszedték a fizetését,mert a főnöknő is tud az egészről,hogy milyen. Sokszor keresztbe tettek nem látványosan hanem alattomosan.És tényleg elérték, hogy elakarok menni,de egy sokkal jobb,kulturált, könnyebb munkát találtam jobb fizetessel,több szabadidővel.Koszonhetem nekik,hogy megpályáztam. Ilyen körülmények mellett valószínű jövő héten lépek innen,csak várom 15.én kifizessenek így tudok pihenni az új munka előtt.
2019. nov. 12. 23:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmi kérdés, leírtál egy sztorit.
2019. nov. 22. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!