Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » CNC szerszámgépeket kezelő...

CNC szerszámgépeket kezelő munkás mennyit keres, jó szakmának számít, véleményeitekre vagyok kíváncsi?

Figyelt kérdés

Személyes tapasztalataitokra vagyok kíváncsi.


Írjátok le a szakmáról a véleményeteket mert nagyon érdekel!


CNC Esztergály, Maró, hajlítós és a többi...

-Zöld gombos

-Programozó

-Technologus

-Gépbeállító

-Gépkezelő

Ennyi jutott hirtelen az eszembe, ha valamelyiket kifelejtettem írjátok le!


Meg lehet belőlük élni?

Sokat kell dolgozni?

Nehéz a munka?

Őszintén írjátok le!



2015. ápr. 9. 21:56
 1/8 anonim válasza:
A fizetés az olyan 250.000-300.000 között van, legalábbis én ismerőstől igy hallottam.
2015. ápr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Heló, én CNC forgácsoló vagyok, tehát nem egyszerű operátor,ennek ellenére a tudásom még nem nagy .itt székesfehérváron, nettó 175000 a havi péz, plussz a 30 kafetéria, sorozat gyártásban. Egy elég nagy cégnél dolgozom, így nem nagyon nyulkáljatok a programokba. Én vagyok a zöldgombos ember :D aki megél a fizetéséből :D
2015. júl. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
cnc marós 20 év gyakorlattal,bruttó 2200 ft-teljesen bejelentve,bp-kűlföldi érdekeltségű cég.
2015. júl. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mindenki csak hal ezt hal azt de a valóság más, nálunk ezzel nem lehet jól keresni csak a média meg a zöldgombos keresők elterjesztették.


[mondjuk relativ mi a jó valakinek] Ha valaki szeret 150.000ft-ért három ember stresszes munkáját végezni akkor hajrá + szinte az összes helyen minimálbérre vannak bejelentve a munkások és borítékolás és a csalás megy.


Nálunk ez a szakma úgy működik h elvégzed a sulikat és utána eltöltesz M.O-n pár évet +nyelvet tanulsz és utána elmész külföldre mert ott jobbak a körülmények stb.

2016. ápr. 11. 10:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát kedves kérdező, gazat adok neked. Én voltam aki a 175000 es fizut írta. Azóta már felemelték a fizetésem, megvan a 200 nettó, de innen már nincs tovább. így gyűjtögetek, tanulom a nyelvet, aztán amikor megvan kint a biztos állás, legalább 1700-2000 euróér, dobbantok is. Neked is sok sikert. Jaaaaa egyébként hozzátenném még ,hogy igen kevés helyen fizetnek ennyit, mint amennyit mi kapunk ennél a cégnél, egy zöldgombos embernek.
2016. ápr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsónak és a többieknek!mégis mit akartok zöld gombosként? ki tudtok egy háromszöget számolni? le tudtok egy rádiuszt gömbmaróra, vagy sarkosra paraméterezni? megtudtok egy fúrót köszörűlni?nyers vasat meg tudtok úgy marni hogy ne billegjen?.-takarodjatok ki a francba külföldre nyálas páva gyerekek!!
2016. ápr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ti öreg szakik és az egész szakma fogjátok együtt megszívni h nem tanítjátok meg a mai új generációs Magyar fiatalokat hogyan kell forgácsolni, alig vagytok de ti mindig rátesztek egy lapáttal hogy még jobban elmenjen a kedve az egésztől az iszákos,szétkávézót és cigizet buta agyatokkal együtt, amúgy meg ha így felkapod a vizet egy komment miatt eltudom képzelni h az életben milyen egy színvonalas gondolkodású ember lehetsz...


Én csak a féltékenységet látom sokszor a vén szakemberek, szar lehetett anno kommunistáknál kezdeni és nyomni ezt a szakmát, nem kell féltékenykedni h a mi jövünk talán jobb lesz...


Valószínű erre is egy "színvonalas" és sértő hozzászólással fogsz válaszolni, ezzel csak magadat égeted.


Amúgy én nem vagyok már egy jó ideje zöldgombos, álom lenne az a fizetés amit előbb a zöldgombos kollega le írt, szerintem olyan hely nincs is Magyarországon ahol 170-200.000ft adnának azért h zöld gombot nyomkodod, szerintem kamu.


Nálunk mi szakemberek se kapunk 200.000ft heti 5x8 óra munkáért. Budapest vonzáskörzetében vagyunk.

2016. ápr. 14. 23:41
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én irtam azt a fizut, dehogynem van ilyen hely :) székesfehérváron dolgozom. Tudod a lényeg nem az, h meg tudsz e baromira bonyolult dolgokat oldani, hanem az hogy egy laza munkával kisebb felelöséggel, minnél többet keress. Tisztába vagyok vele h a tanfolyamon amire jártam, a tizedét nem tanultam meg annak amit ti tudtok, de más lehetöség arra h ezt tanuld, az okjn kivül nincs. Szoval mi leszünk a te utánpotlásod, törödj bele.

Szoval a ti dolgotok h tanitsátok az embert :)

2016. ápr. 15. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!