Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 40 éves nőként milyen tanfolya...

40 éves nőként milyen tanfolyamot lenne érdemes elvégezni, amivel el is lehet helyezkedni? Vannak még ingyenes tanfolyamok a munkaügyin kívül?

Figyelt kérdés
2019. nov. 13. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Az se mindegy, hogy hol élsz, mennyi pénzt szánsz egy tanfolyamra, milyen beállítottságú vagy.

Kereskedelmi OKJ-sel simán el lehet helyezkedni.

2019. nov. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok, és nem volna hátrány, ha ingyenes tanfolyam lenne, jelenleg nincs rá keret, munkanélküli vagyok. Ami érdekel abban sem tudnék elhelyezkedni, ezért inkább az érdekel, amivel el lehetne, de emberekkel ne nagyon kelljen foglalkozni, mert az távol áll tőlem, mint pl eladó.
2019. nov. 13. 10:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Ingyenes OKJ már nem nagyon van. Én is államilag támogatottra járok, ami annyit jelent, hogy az állam átvállalja a diákigazolványt + elvileg a tandíjat, de a vizsgadíj 40.000, a féléves költség 20.000, plusz havi tizenezer a suli fenntartására és így a végén 130.000 körülre jön ki a suli.


Ingyenesen maximum mezőgazdasági szakmát találsz, de kérdés, hogy az is mennyire ingyenes.

2019. nov. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Munkaügyi központban van csak ingyen tanfolyam. Más helyeken mindenhol fizetösek a tanfolyamok. Több százezerbe is kerülhetnek akár. Csak középsuliban tanulhatsz ingyen mondjuk estin, de az minimum 2 év. Viszont jobb mint egy tanfolyam sokkal. Ha viszont tanfolyamot akarsz mindenképp akkor a munkaügyi az egyetlen esélyed. Viszont ott felvételizni kell a tanfolyamra, szóval nem biztos hogy bejutsz.
2019. nov. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3#

Mit tanulsz? Ez az állami támogatott is jobban hangzik 130-ért, mint amiket néztem 450e körül.

Itt a munkaügyi felejtős tanfolyamok terén, az ügyintéző szerint normálisabb tanfolyamokat már azért nem indítanak, mert kevesen csinálják végig, marad 1-2 gyorstalpaló, ha egyáltalán indul, mint kézápoló, ami meg kb semmire sem jó.

2019. nov. 13. 12:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Az érdekes, itt minden munkaügyis tanfolyam felvételijére jön vagy 50 ember minimum. Nagy csoda kell a bejutáshoz.
2019. nov. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!