Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyjából mennyit kapnék így...

Nagyjából mennyit kapnék így kézhez?

Figyelt kérdés

Nézegettem az állásokat és lenne egy állás, amire ugyan még nem jelentkeztem, de érdekelne, hogy így mennyit kapnék kézhez?


Azt írja, hogy


173.000Ft havi bruttó alapbér

délutános műszakpótlék +30%, éjszakás műszakpótlék +60%

havi bruttó 18.000Ft készpénz cafeteria már a belépéstől

túlórára +100% pótlék

13. havi fizetés

bruttó 4.000Ft / hó egészségpénztárra (próbaidő után)

munkaruha, munkacipő biztosítása

évente 3 alkalommal ingyenes termékcsomag

kedvezményes termékvásárlási lehetőség

ingyenes beszállítás több településről VAGY bejárás támogatás autóra, tömegeközlekedés re.


Mindennel együtt azért kapnék 140 150et?


A bérkalkulátor durván hangzik 115.000 et ír.

Ehhez jönne még valami?


2019. nov. 13. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
A nettó 115.000 ft az a bruttó 173.000 ből van, de ha műszakban dolgozol erre még jönnek a műszakpótlékok, azok összege pedig attól függ hány éjszakás meg délutános napod volt. Ezt így nehéz első körben kiszámolni.
2019. nov. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Gondolom heti forgásban.

Azért mindig nem szeretnék túlórázni, de azért egy 150 jól jönne, mert sok helyen 3 műszakban jóval többet lehet keresni.

Pláne, hogy nem vagyok az a hű de nagy fizikumú.. Köszönöm a gyors választ.

Igen, tudom, hogy sok mindentől függ, és hogy a bruttóból még lejönnek az adók, járulékok, csak úgy hozzávetőlegesen érdekelt.

2019. nov. 13. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!