Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ilyen mély helyzetben mit...

Ilyen mély helyzetben mit tehetnek, hogy visszatérjen az életerőm?

Figyelt kérdés
Pár éve elköltöztünk nagyon messzire, faluból a nagyvárosba, vagyis csak ahhoz közelebb. Itt nincsen egy barátom sem a közelben, csak egy új lány barátom a gimiben. Nem is kellene több igazából, csak a magány érzet miatt mondom, hogy furcsa az egész most. Ezzel a lánnyal nagyon jól érzem magam mindig, egyre jobban. Szerelmes is lettem belé, hihetetlen erőt adott a mindennapjaimhoz, ha csak rá gondoltam. Nem egy "Jó" csaj, nekem viszont tetszik, mert szép, minden hibájával. Úgy éreztem mellette végre nyílt tudok lenni, szinte nem volt sosem lány barátom, csak 1-2 felszínes akik nem is tetszettek semennyire meg nem vonzottak. Ő nagyon vonz, a világot jelentette nekem. Napról napra jobban éreztem magam, éreztem, hogy javul az életkedvem, és erősödöm.. Teljesen úgy gondoltam, hogy ő is érez valamit, mert ő is nyitott volt felém, kedves, törődő, aranyos, olyannak láttam, mint még semelyik lányt eddig. Mindig úgy voltam, hogy nem lesz ilyen vagy hasonló lány, vagy nem tudok el lenni egyetlen lánnyal sem, még barátságból sem. A lényegre térnék, csak nekem ezek a mondatok az életemet jelentik most. Nemrég viszont hiába pofátlanság, de láttam miket ír, és írnak neki emberek.(Kicsit sem takarta) :/ Kinézetre nem valami igényes fiúval írt, hogy őt akarja stb, akinek barátnője van, és ő is tud róla. A fiú mondta neki, hogy várjon rá vagy ilyesmi. A lány meg örült, én meg összetörtem annyira most lelkileg, hogy összeestem majdnem az utcán. Ez a dolog a lelkemet tépte most ki. Ismét üresnek és magányosnak érzem magam, a városban, és mindenhol. Csak azt látom, hogy mindenki boldog, és párban jár, én meg hiába nem nézek ki rosszul, kedves, elfogadó vagyok, bármit megtettem volna érte, ez semmit nem számít. Nem tudom elmondani ezt az érzést, de nagyon rosszul lettem és nincs ezt kivel megbeszélnem. Gondolkodom, hogy vissza költözzünk ahonnan jöttük, de akkor lőttek a terveimnek, iskolámnak, és nem tudom mit csinálnék ott. Viszont legalább a családtagjainkkal tudnánk találkozni, de félek ott is ugyan úgy érezném magam. Mi a franc megoldás van ilyen sebekre? Nem nézek ki rosszul, igényes vagyok, semmi károst nem csinálok, csak amennyi belefér, és normális. Mégsem érek egy forintot sem ebben az életben. Nem tudom mihez kezdjek így magammal, de szörnyű életkedvem van ismét. Köszönöm ha elolvastad, kérlek ha tudsz valami bíztatót írd le nekem, sokat jelentene most. :( 18f
2019. okt. 18. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Úgy szerettél bele ebbe a lányba, ahogy a tanyavilágban szerelmesek lettek az emberek annak idején. Volt 5-8 kilométerre két szomszéd, amelyikben volt lány, abba szerettek bele, mert nem ismertek mást. Ez a lány nem valami okos, ha felajánlkozik egy foglalt pasinak, de attól még nem rossz ember, csak a fiatal kora miatt még butácska. Ne akarj akadémikust magad mellé, kezdeményezz nála, ezek szerint most szabad.
2019. okt. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Mióta is barátkozol ezzel a lánnyal? Lehet, hogy várta tőled, hogy kezdeményezz, te meg nem tetted, ezért úgy gondolta, tőled már nem várhat semmit a haverságon kívül.
2019. okt. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, adtam neki rengeteg olyan jelet, stb amiket szinte lehetetlen félre érteni, és ő is.. Tényleg nem egy jó csajról van szó, nem bántásból mondom, komolyan semennyire sem gondoltam volna ezt, mintha a világom tört volna össze, annyira váratlan volt ez.
2019. okt. 18. 22:39
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Titkoltad, hogy beleszerettél? Nem mondtad meg neki?

Még alakulhat úgy, hogy összejössz vele. Várj még, ne add fel.

Egyébként meg fiatal vagy, rengeteg jó dolog vár még rád az életben.

2019. okt. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Hallod-e, ha kell, akkor csinálj is úgy, ne jeleket adj, csókold meg. Másból nem ért az, aki tapasztalatlan. Akkor nem fog ilyen link alakok után vágyakozni.
2019. okt. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem szerelem volt részedről,csak ő volt a zelső olyan lány,akivel közelebbi kapcsolatba kerültél..Inkább fellángolás ez,már csak abból is gondolom hogy elég sokszor leírtad,nem nagy szám a lány..És amikor kiderült hogy másnak is kellhet azért,illetve neki is van magánélete,ahelyett hogy rólad ábrándozna 24 órában,meg vagy döbbenve..Bizony hogy beszélj vele ha valóban érdekel,ha meg csak magad is becsaptad,és a szerelembe vagy szerelmes,akkor várj még az igazira.
2020. febr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!