Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ismertek olyat, aki nem éppen...

Ismertek olyat, aki nem éppen a munka hőse?

Figyelt kérdés
Van olyan ismerősötök vagy esetleg kollégátok, aki nem kifejezetten az a személy, aki túlzásba viszi a munkát, mondjuk, hogy szeret oda engedni másokat is? Téged zavar, amit csinál, pontosabban amit nem csinál vagy nem törődsz vele?

2019. nov. 14. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Szinte csak ilyet ismerek :D

Zavar, hogy tökvakarásért is ugyanannyit fizetnek, mint az érdemi munkáért.

2019. nov. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Igen nálunk is vannak,sőt még lopnak is és több fizetést is kap!
2019. nov. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Akad bőven.


Engem zavar, mert sok esetben nekem okozott ezzel "látatlanban" plusz feladatokat. Illetve sokszor a trehánysága, lustasága hibaként üt vissza amit szintén más old meg.


Egy időben a projektvezető kifejezetten azzal a címszóval sózott rám feladatokat, hogy XY kolléga hagy tudjon 100%-ban a munkájával foglalkozni. Idővel kivertem a balhét és közöltem, hogy majd ha XY kolléga nem a telefont nyomkodja, meg nem a munkát kerüli akkor nagyon szívesen átveszek feladatokat, addig meg oldja meg ő mert szemmel láthatóan ideje mint a tenger.


Illetve az egész céghez és munkához való hozzáállásom megváltozott mióta vele dolgozom. Úgy vagyok, hogy ő is ugyanannyit kap a semmire mint én, azóta én is csak "dolgozgatok".

2019. nov. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Van jó pár, addig nem zavar amíg nem kap irreálisan sok pénzt érte, vagy nem hátráltatja az én munkámat
2019. nov. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Annyira ismerek ilyet, hogy pont ilyen vagyok. A kötelező minimumot hozom és ennyi. Amíg csak fizetgetnek addig csak dolgozgatok.
2019. nov. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Például én. Elvagyok, meg csinálom amit kell, de inkább másra fordítom az energiáim. Nekem a munka csak egy eszköz, hogy legyen pénzem, minden más fontosabb.
2019. nov. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Vannak ilyenek.

Miért zavarna? Mondjuk azt furcsállom, hogy a főnökét nem zavarja, de nem értem, engem miért kéne..

2019. nov. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Persze, én. Utálom a melómat, szóval nem csinálok semmit. Bruttó 700 forintos órabèrben 12 órában csak az töri magát aki nem normális. 4 hónapja vagyok a cégnél, félévente fizetésemelèst ígértek, és fizetéscsökkentèst kaptunk. Eddig 850 forintban voltam óránként, azért még dolgozgattam is, de ilyen semmipénzért ne várjanak munkát.
2019. nov. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Nekem oda KELL engednem mást is a munkához, mert ilyen a munkám, nem egyemberes.
2019. nov. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ismerek-e??? Nem az a kérdés, hogy olyat ismerek-e, hanem olyat, aki rendesen dolgozik!

Többször kerültem sz..rba más hanyag munkája miatt. Azóta lazán veszem a munkát, nehogy más többet keressen nálam és én dolgozok kétszer annyit.

2019. nov. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!