Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondás után hanyadik napon...

Felmondás után hanyadik napon kell megkapnom a papírokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Holnap lesz a 6. napja, hogy felmondtam. Úgy tudom, hogy felmondás után meg kell kapnom 5 napon belül a kilépőpapírjaimat és a fizetésemet is.


Ez eddig nem történt meg. Nyilván holnap reggel első dolgom lesz a volt munkáltatómat felhívni, de ha nekiállnak velem szemétkedni, akkor hova érdemes fordulni?


Igazából feltételezem róluk a legrosszabbat, szóval szeretnék előre felkészülni.


Köszönöm.


2019. nov. 20. 00:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A felmondási idődet letöltötted?

Mert az utolsó munkában töltött napon kell megkapd a papírokat is, és a járandóságodat is.

2019. nov. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem. Kezdhettem azonnal az új helyen és megbeszéltük, hogy mindketten jobban járunk, ha azonnal megyek. Benne is van a felmondásban, hogy eltekint a felmondási időtől.
2019. nov. 21. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!