Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az árufeltöltési munkánál...

Az árufeltöltési munkánál kapcsolatba léphetek a vásárlókkal?

Figyelt kérdés
Tehát az eladótérben kell lenni, kérdezhetnek a vásárlók tőlem?
2019. nov. 20. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel az eladoterben kell az árut feltölteni, elofordulhat, hogy tőled kérdeznek valamit.
2019. nov. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,egyszer én is kérdeztem egy árú feltöltőt mikor már az 5ik kört futottam és sehogy sem találtam amit kerestem,kiderült hogy nincs is.
2019. nov. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, hiszen ott vagy, nyilván fognak kérdezni.
2019. nov. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen. Én dolgoztam árufeltöltőként, sokszor kérdezték, hogy ezt-azt hol találnak, többször el is kísértem őket (öregek).
2019. nov. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyszer kérdeztem meg egy árufeltöltőt, mert sehol sem találtam azt, amit keresek.


A válasz egy jó nagy vállrándítás volt, egy világ fájdalmát hordozó arckifejezés, meg egy "mittudomén, valahol ott" suhintás, ami kábé az egész részt lefedte :D


Neki ez nem szerepelt a munkaköri leírásban.



Amúgy igen, sokan rákérdeznek, hogy hol található ez és az.

2019. nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam arufeltolto, sokan kerdeztek. Persze én sem tudtam sok mindent, ilyenkor még persze te vagy a hibás...

Pl azóta tudom mi az a jalapeno, mióta megkerdeztek, hogy hol találják 😂

2019. nov. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Voltam àrufeltöltő, nem csak, hogy elvárják, hogy mindent tudj mi hol van, hanem mondd meg azt is, hogy mi van az újságban ami ma épp akciós, olvasd el a cetlit amit az unoka írt csúnyán és viseld el azt az analfabéta embert is akinek a felesége írta össze mi kell, de ő nem tud olvasni. Menj vele körbe a bolton, szedd össze ami neki kell és eközben csináld a saját munkád is. Persze egy "köszt" sem fogsz kapni.

3 nap után ott hagytam inkább, most is emberekkel dolgozom, vannak extrém esetek itt is,de legalább olvasni nem tudók nem jönnek hozzám.

2019. nov. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen kérdeznék, sőt így karácsony előtt nagyon kiakasztóak. Tudd hol van a dió, a dejo (diópótló), mák, zselés szaloncukor, ezek a slágerek. Meg mikor betalál az öreg és kb veled vásároltat be. Amúgy nem volt rossz csak amikor be vagy úszva a soroddal, és 10en zaklatnak egyszerre akkor nehéz türelmesnek lenni.
2019. nov. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!