Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti milyen szervezeteket...

Ti milyen szervezeteket ismertek ahol lehet önkénteskedni vidéken is?

Figyelt kérdés
Lehet hogy lesz pár hónap "szabadidőm" egyetem után, és azn gondolkodtam, hogy hova mehetnék el, ami jól mutat később mondjuk önéletrajzban. Persze amit szívvel lélekkel is csinálnék. :D Valami olyasmire gondoltam mint pl. a WWF, vagy az UNICEF, de úgy tudom ezeknél csak Pesten vannak sűrűbb önkéntes felvételek, vagy csak 1-2 eseményre, nekem meg Debrecen közelében kellene. Nemzeti Parkokban is inkább ismerősöket, meg természetvédelmi mérnököket gyakornokoskodtatnak, ha jól tudom. Van vajon más hely ahol lhet ilyen közhasznú munkát vállalni, és nem csak protekcióval? Állatmenhely jutott még eszembe esetleg.
2019. nov. 20. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem bármelyik állatmenhely szívesen fogad, ha bemész hozzájuk érdeklődni. Mindig emberhiány van a legtöbb helyen.
2019. nov. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2019. nov. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!