Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Veszélyes lehet ilyen helyen...

Veszélyes lehet ilyen helyen önkénteskedni? 16/L

Figyelt kérdés

Olyan helyen kezdtem el önkénteskedni, ahol szinte csak roma közmunkások dolgoznak, kettő nem roma származású férfi van, velük nagyon jóba vagyok, mindig mellettük vagyok. A projektvezető szintén nem roma, de csak ritkán van a telephelyen, illetve 3 nő van, de ők sosem dolgoznak velünk, mindig kicsit messzebb vannak tőlünk. Én nem vagyok fajgyűlölő, ezek az emberek rendeseknek látszanak, de pl. ma is hallottam arról beszélni őket, hogy a börtönben milyen volt, stb. illetve lopási technikákat osztottak meg egymással. Őszintén, kicsit beparáztam. Eleve is mindig bámulnak, ha leguggolok, egyből kapják is oda a fejüket.

Eljöjjek onnan? Vagy csak paranoiás vagyok? Azzal a 2 férfival jól megvagyok, és a munkát meg szeretem csinálni.


2018. júl. 20. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

én nem maradnék ott. nem azért mert rasszista lennék, hanem mert ezek után nem érezném magam biztonságban.

24N

2018. júl. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is keress inkább másik munkát :-$
2018. júl. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam én is hasonló emberekkel, de én már felnőttként, kb. 25 évesen. Ők is ilyenek voltak, és a zöme börtönviselt, de nem volt velük gond. Csak néztek, de sosem közeledtek, de azért bennem már volt némi határozottság és keménység.. Viszont szerintem te még túl fiatal vagy ehhez.
2018. júl. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ennyi idősen szerintem gyere el onnan!
2018. júl. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,válts minél előbb.Szüleid mit szólnak ehhez?
2018. júl. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!