Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire megszégyenítő az...

Mennyire megszégyenítő az áskálódó kolléganőknek hogy jobb helyre megyek dolgozni?

Figyelt kérdés
Próbáltak elüldözni, de nem hagytam magam.De közben keresgéltem és nagyon jó munkát kaptam,munkaidő,kereset szempontjából is.Amiota felmondtam és megtudták egyesek alig akarnak szólni hozzám, van aki korrekt és ezzel kapcsolatban nem szól semmit, vannak akik gratuláltak az új munkához és minden elismerésükét fejezték ki.Igy legalább látom kik azok akik ott őszintén kedveltek.A közvetlen kolléganőnek azóta elég savanyú az ábrázata. Nem szeret ezen a helyen dolgozni, a főnöknő se kedveli az áskálódásai miatt,sokszor van összetűzésük .A főnöknővel is jól kijöttem ez is zavarta.Ennek a kolleganonek4a hatására sokan ellenem voltak és próbáltak lejárató hadjáratot indítani ellenem.

2019. nov. 22. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szimplán magammal foglalkoznék. Magam miatt örülnék a jobb munkának és magamnak akarnék bizonyítani.


Az hogy másnak megszégyenítő-e, hogy te elmész? Valószínűleg nem. Jönni fog a helyedre más, akit jó eséllyel ugyanúgy lehet majd piszkálni.


Remélem az új munkahelyen jobban érzed majd magad. Azzal már ne foglalkozz, hogy ahol felmondtál mit gondolnak rólad.

2019. nov. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam,hogy az hogy jobbat találtam megszégyenítően hat-e rájuk,hogy végül is nem ők üldöztek el.De talán nem jól fogalmaztam meg a kérdést lehet inkább irigység van bennük.
2019. nov. 22. 23:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megszégyenítőnek nem mondanám, biztos morog magában, hogy na bezzeg neked ez is összejött. Nem kell vele foglalkozni, ne akarj olyan lenni, mint ő! Nem lesz neked jobb, ha azt hallod, hogy sárba tiportad, megszégyenült, minden éjjel álomba sírja magát. (Nem is hiszem, hogy így lenne.)
2019. nov. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát sírni biztosan nem fog:-) de igazad van kár vele foglalkozni fő az hogy elmegyek onnan így nem kell,hogy érdekeljenek ott mások jobb ha az új munkámra,az új kezdetekre koncentrálok.
2019. nov. 23. 02:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt munkahelyemen is ilyenek voltak, egy lány talált jobb melót, szembe gratuláltak neki, a háta mögött meg azt fejtegették, kit sz*pott le az állásért... amint lehetett, léptem én is.
2019. nov. 23. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Semennyire nem megszégyenítő a kolléganődnek, hogy te jobb helyre mész. A helyedben a többiek előtt az utolsó napon kulturáltan a képébe mondanám, hogy szerettem ennél a cégnél dolgozni, mindenkit kedveltem kívéve őt és csak miatta adtam be a felmondásomat. Sajnálom, hogy a kibírhatatlan természete miatt kellett itthagynom ezt a sok értékes embert. Egy dolgot köszönhetek neki, hogy elnyertem egy kétszer annyi fizetést adó állást ahol feleannyit kell dolgozni. Remélem ezzel a természettel és személyiséggel az élettől azt fogja megkapni amit megérdemel.
2019. nov. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Hasonló példa: 11 éve külföldön élek. Az utolsó otthoni munkám közmunka volt. Miután megemlítettem, hogy külföldre készülök, és arra gyűjtök, a kollégák 90%-a próbált lehúzni, meg kedvetleníteni, hogy úgysem fog összejönni, ha ki is jutok, 1-2 hónap, és húzok haza. Önmagában az idegesítette őket, hogy közmunkás fizuból én félre tudok rakni. Ha úgy vesszük, megszégyenítettem őket avval, hogy bejött a tervem.
2019. nov. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!